Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Komisja Europejska zaprasza do wzięcia udziału w ankiecie na temat wzajemnego uznawania kwalifikacji w ramach kształcenia. Ankieta stanowi część badania, które dotyczy oceny postępów w sprawie wzajemnego uznawania kwalifikacji uzyskanych w ramach kształcenia i szkolenia na poziomie wyższym i średnim II stopnia. Badanie obejmuje także ocenę efektów kształcenia podczas nauki za granicą. Wypełnij ankietę i podziel się swoimi doświadczeniami. Na zgłoszenia czekamy do 30 września br.

Celem badania jest wskazanie wyzwań, dobrych praktyk i słabych punktów, tak aby uzyskać jak najszerszą informację zwrotną i realnie wpłynąć na proces wzajemnego uznawania kwalifikacji. Do wzięcia udziału w ankiecie zapraszamy w szczególności instytucje edukacyjne na poziomie szkolnictwa wyższego i średniego II stopnia – zarówno w obszarze kształcenia i szkolenia zawodowego, jak i kształcenia ogólnego, a także inne zainteresowane podmioty oraz ekspertów. Termin nadsyłania ankiet upływa 30 września. Wyniki umożliwią opracowanie raportu, który do końca bieżącego roku zostanie przedstawiony Radzie przez Komisję Europejską.

Ankieta dostępna jest na stronie: https://icfconsulting.qualtrics.com/jfe/form/SV_7PyPiMSpHX4wiA6

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś