Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Jesteś przedsiębiorcą lub naukowcem? Zapraszamy do udziału w wizycie studyjnej Przemysł 4.0, która odbędzie się 11-12 maja 2023 roku w Brukseli. Organizatorem wizyty jest Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim. Rejestracja trwa tylko do 21 kwietnia.

makieta linii produkcyjnej oraz podstawowe informacje o wizycie studyjnej napisane w języku angielskim, w którym też odbędzie się całe wydarzenie: Industry 4.0 Ensuring technological progress, Study visit for SMEs and Research Institutions, 11-12.05.2023, NCBR Office in Brussels. Źródło grafiki: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

O wizycie studyjnej Przemysł 4.0

Celem dwudniowej wizyty studyjnej Przemysł 4.0 będzie prezentacja europejskich polityk w zakresie rozwoju technologicznego przemysłu oraz możliwości dofinansowania innowacyjnych działań z Programu Horyzont Europa. Poruszone zostaną kwestie rozwoju biznesu w kontekście strategii Europejskiego Zielonego Ładu i ekosystemu innowacji. Udział w wydarzeniu to także okazja do nawiązania kontaktów i czerpania z doświadczeń ekspertów oraz pozostałych uczestników. Wizytę studyjną organizuje biuro NCBR w Brukseli.

Jak wziąć udział?

Rejestracja uczestników trwa tylko do 21 kwietnia. Szczegółowa agenda wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: https://www.gov.pl/web/ncbr/wizyta-studyjna-przemysl-40w-brukseli . Co ważne uczestnicy samodzielnie pokrywają koszty podróży oraz zakwaterowania.

Zapraszamy do udziału!

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś