Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Uczestnictwo w DOFE 2021 to znakomita okazja do pokazania, efektów swojej pracy i możliwość nawiązania ciekawych kontaktów. Wystarczy tylko zaprezentować swój projekt i w ciekawy sposób o nim opowiedzieć. Mogą Państwo zaplanować zarówno wydarzenie w formule on-line jak też  otworzyć projekt dla odwiedzających z zachowaniem reżimu sanitarnego (COVID 19).

 

Dzień Otwarty w projektach, nie musi być wielką imprezą pochłaniającą dodatkowe koszty. Może udostępnić projekt bezpłatne,  ze zniżką  lub za symboliczną złotówkę.

Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, szpitali, zakładów produkcyjnych czy udział w warsztatach dedykowanych miejscu czy projektowi na pewno przyciągnie zainteresowanie mieszkańców i gości.

Zachęcamy do dołączenia do Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2021.

Zgłoszenie udziału w akcji możliwe będzie poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.dniotwarte.eu

O możliwości zgłoszenia się poinformujemy, kiedy ruszy strona Dni Otwartych.

Jeżeli zastanawiacie się jak przedstawić swój projekt, służymy pomocą i radą, a z ramienia MJWPU osobami koordynującymi DOFE są: pani Dorota Obzejta tel.: (22) 542 22 20, e-mail: d.obzejta@mazowia.eu oraz pani Agnieszka Miękwicz tel.: (22) 542 25 44, e-mail: a.miekwicz@mazowia.eu

 

Prosimy o przesłanie informacji zwrotnej na obydwa adresy: d.obzejta@mazowia.eu; a.miekwicz@mazowia.eu czy planujecie udział w DOFE 2021.

 

Pliki do pobrania

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś