Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Realizujesz innowacyjny projekt dzięki funduszom europejskim? Zapraszamy do udziału w konkursie REGIOSTARS Awards 2020, organizowanym przez Komisję Europejską. Nagrody przyznane zostaną w pięciu kluczowych kategoriach dla przyszłości polityki regionalnej. Do wygrania jest wyróżnienie projektu na arenie międzynarodowej, a także płatne partnerstwo medialne o wartości 5 tysięcy euro. Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić do 9 maja. Zwycięzcy konkursu ogłoszeni zostaną podczas ceremonii wręczenia nagród, która odbędzie się w październiku w Brukseli.

 

 

Kategorie konkursowe

Projekty można zgłaszać w jednej z pięciu kategorii:

  1. Transformacja przemysłowa na rzecz inteligentnej Europy (Industrial Transition for a smart Europe)
  2. Gospodarka o obiegu zamkniętym dla zielonej Europy (Circular Economy for a Green Europe)
  3. Umiejętności i edukacja dla cyfrowej Europy (Skills and education for a digital Europe)
  4. Zaangażowanie obywateli na rzecz spójnych miast europejskich (Citizens engagement for cohesive European Cities)
  5. Temat roku 2020: Wzmocnienie pozycji młodzieży w ramach współpracy ponad granicami – 30-lecie Interregu (Youth empowerment for cooperation cross borders – 30 years of Interreg)

Zgłoszenia oceni jury konkursu składające się z przedstawicieli środowisk akademickich. Dodatkowo każdy obywatel będzie mógł zagłosować na wybrany projekt podczas głosowania internetowego.

Jak zgłosić projekt?

Aplikacje należy przesyłać do 9 maja wyłącznie poprzez stronę internetową: https://www.regiostarsawards.eu. Formularz należy wypełnić w miarę możliwości w języku angielskim. Szczegóły oraz poradnik z dodatkowymi informacjami na temat konkursu REGIOSTARS 2020 dostępne są na stronie: https://ec.europa.eu/regional_policy/pl/regio-stars-awards.

O czym trzeba pamiętać?

Zgodnie z regulaminem konkursu, aby wysłać zgłoszenie konieczne jest uzyskanie zgody instytucji odpowiedzialnej za dystrybucję unijnych środków. Dlatego prosimy beneficjentów z Mazowsza o zgłaszanie propozycji projektów do 3 kwietnia na adres media@mazowia.eu.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych