Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Realizujesz innowacyjny projekt dzięki funduszom europejskim? Zapraszamy do udziału w konkursie REGIOSTARS Awards 2020, organizowanym przez Komisję Europejską. Nagrody przyznane zostaną w pięciu kluczowych kategoriach dla przyszłości polityki regionalnej. Do wygrania jest wyróżnienie projektu na arenie międzynarodowej, a także płatne partnerstwo medialne o wartości 5 tysięcy euro. Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić do 9 maja. Zwycięzcy konkursu ogłoszeni zostaną podczas ceremonii wręczenia nagród, która odbędzie się w październiku w Brukseli.

 

 

Kategorie konkursowe

Projekty można zgłaszać w jednej z pięciu kategorii:

  1. Transformacja przemysłowa na rzecz inteligentnej Europy (Industrial Transition for a smart Europe)
  2. Gospodarka o obiegu zamkniętym dla zielonej Europy (Circular Economy for a Green Europe)
  3. Umiejętności i edukacja dla cyfrowej Europy (Skills and education for a digital Europe)
  4. Zaangażowanie obywateli na rzecz spójnych miast europejskich (Citizens engagement for cohesive European Cities)
  5. Temat roku 2020: Wzmocnienie pozycji młodzieży w ramach współpracy ponad granicami – 30-lecie Interregu (Youth empowerment for cooperation cross borders – 30 years of Interreg)

Zgłoszenia oceni jury konkursu składające się z przedstawicieli środowisk akademickich. Dodatkowo każdy obywatel będzie mógł zagłosować na wybrany projekt podczas głosowania internetowego.

Jak zgłosić projekt?

Aplikacje należy przesyłać do 9 maja wyłącznie poprzez stronę internetową: https://www.regiostarsawards.eu. Formularz należy wypełnić w miarę możliwości w języku angielskim. Szczegóły oraz poradnik z dodatkowymi informacjami na temat konkursu REGIOSTARS 2020 dostępne są na stronie: https://ec.europa.eu/regional_policy/pl/regio-stars-awards.

O czym trzeba pamiętać?

Zgodnie z regulaminem konkursu, aby wysłać zgłoszenie konieczne jest uzyskanie zgody instytucji odpowiedzialnej za dystrybucję unijnych środków. Dlatego prosimy beneficjentów z Mazowsza o zgłaszanie propozycji projektów do 3 kwietnia na adres media@mazowia.eu.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych