Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już 26 lutego w Centrum Nauki Kopernik odbędzie się trzecia edycja Kongresu Czystego Powietrza. Wydarzenie poświęcone będzie dyskusjom nad rozwiązaniami antysmogowymi w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem Mazowsza. Będzie to też okazja do rozmów o możliwościach pozyskania funduszy europejskich z programu regionalnego na termomodernizację budynków. Kongres organizuje Zespół Doradców Gospodarczych TOR, Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Mazowiecka Agencja Energetyczna. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji!

Od kilku lat w dyskusjach na poziomie regionalnym, krajowym i międzynarodowym dominuje temat jakości powietrza. Nie może być inaczej, ponieważ zanieczyszczone powietrze zagraża nam wszystkim. Dlatego III Kongres Czystego Powietrza dotyczyć będzie wymiany doświadczeń w realizacji działań antysmogowych, programów wsparcia, a także zwiększania świadomości problemu wśród mieszkańców.

 

W ramach sesji „Wspieranie działań” uczestnicy otrzymają informacje o możliwościach zdobycia finansowania projektów antysmogowych ze środków europejskich oraz krajowych, m.in. z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, programu „Czyste Powietrze” i programu STOP SMOG. Podczas całego wydarzenia będzie również możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji w ramach stoiska informacyjnego prowadzonego przez ekspertów Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych.

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

 

Jak wziąć udział?

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Konieczna jest jednak rejestracja przez stronę www.kongresczystegopowietrza.pl.

Zapraszamy i do zobaczenia podczas III Kongresu Czystego Powietrza!

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś