Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Kolejny MAZOpiknik odbędzie się już w najbliższą sobotę (6 sierpnia) przy amfiteatrze w Siedlcach. Czeka na Was szereg atrakcji, w tym m.in. warsztaty eko, jarmark wyrobów regionalnych, zajęcia taneczne, konkursy z nagrodami, a także Miasteczko Zdrowia oraz Strefa Funduszy Europejskich. Zachęcamy do odwiedzenia stoiska Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, w której będzie można dowiedzieć się więcej o pozyskiwaniu funduszy europejskich oraz poznać projekty unijne, które zmieniły Mazowsze. Z kolei najmłodsi mieszkańcy będą mogli wziąć udział w atrakcyjnych grach z nagrodami.  

 

Na grafice znajduje się hasło: Zapraszamy na MAZOpikniki oraz terminy wszystkich pikników. W tle widać deskę z przekąskami oraz grę planszową.

 

MAZOpiknik w Siedlcach 

Już w najbliższą sobotę MAZOpiknik odbędzie się w Siedlcach. Na mieszkańców czeka szereg atrakcji, jak np. warsztaty eko i zero waste, np. warsztaty z szycia woreczków na warzywa i owoce z wykorzystaniem firan, a także jarmark z wyrobami regionalnymi. Podczas pikniku będzie można wziąć udział w zajęciach zumby oraz jogi, oraz licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Ponadto w ramach Miasteczka Zdrowia  każdy z odwiedzających będzie miał okazję skorzystać z bezpłatnych konsultacji, wybranych badań oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat profilaktyki zdrowotnej. Po zakończeniu części piknikowej przewidziana jest także międzypokoleniowa potańcówka na dechach oraz silent disco.

 

Strefa Funduszy Europejskich

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia stoiska Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Na miejscu będzie można poszerzyć wiedzę o funduszach europejskich, poznać projekty, które zmieniły Mazowsze, a także dowiedzieć się więcej o możliwościach pozyskania dofinansowania w kolejnej perspektywie finansowej „Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027”. Z kolei na najmłodszych czekają atrakcyjne gry z nagrodami, malowanie twarzy, wata cukrowa oraz popcorn.

 

Plan MAZOPikników:

6 sierpnia 2022r. – Siedlce – teren zielony przy amfiteatrze ul. Wiszniewskiego

27 sierpnia 2022r. – Żyrardów na terenie rekreacyjnym nad Zalewem Żyrardowskim

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś