Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już 1 września rozpocznie się głosowanie na projekty zakwalifikowane do konkursu „Lider Zmian” w kategorii „Nagroda Internautów”. O zwycięstwo powalczy ponad 30 projektów dofinansowanych ze środków europejskich. Projekty dotyczą między innymi edukacji, kultury, włączenia społecznego, rewitalizacji, środowiska czy transportu. Głosowanie potrwa do 10 października do godziny 10.00. Zwycięzców poznamy natomiast 16 października.

 

 

Konkurs „Lider Zmian” ma na celu docenienie beneficjentów funduszy europejskich za realizację szczególnie wyróżniających się projektów na Mazowszu. Nagrody zostaną przyznane w czterech kategoriach: „Lider Zmian. Samorząd”, „Lider Zmian. Firma”, „Lider Zmian. Nagroda Internautów” oraz „Lider Zmian. Nagroda specjalna”.

Konkurs ma wyjątkową formułę, ponieważ po raz pierwszy w historii oddaliśmy inicjatywę beneficjentom. Spośród zgłoszonych przez nich propozycji ponad 30 zostało zakwalifikowanych do konkursu w kategorii Nagroda Internautów. Teraz czas na oddanie głosu mieszkańcom. Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w głosowaniu – powiedział Mariusz Frankowski Dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, organizatora konkursu.

Honorowy patronat nad konkursem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Jak zagłosować na projekt?

Informacje o wszystkich projektach zakwalifikowanych do konkursu w kategorii „Lider Zmian. Nagroda Internautów” dostępne są na stronie liderzmian.eu w zakładce Głosuj na projekt. Projekty przyporządkowane zostały do następujących obszarów:

  • Człowiek w centrum uwagi
  • Świat wokół nas
  • Produkt lub usługa przyjazna mieszkańcom

Jedna osoba może zagłosować raz dziennie tylko na jeden projekt z każdego z obszarów. Wyniki głosowania zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali, która odbędzie się 16 października w ramach 10. Forum Rozwoju Mazowsza.

Zapraszamy do udziału w głosowaniu!

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś