Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

W konkursie RegioStars 2019 o nagrodę dla najbardziej innowacyjnych przedsięwzięć regionalnych w Europie starają się dwa projekty z województwa mazowieckiego. Nagroda publiczności zależy od głosów mieszkańców.

 

 

Głosy można oddawać do 9 lipca poprzez kliknięcie „LIKE” przy opisie wybranego projektu na stronie https://ec.europa.eu/regional_policy/en/regio-stars-awards/2019/categ3.

Z Mazowsza mamy 2 projekty w Kategorii 3 – Zwalczanie nierówności i ubóstwa:

  • Create a happy home for your child (projekt „Stwórz dziecku szczęśliwy dom” miasta stołecznego Warszawy)
  • Support – Activisation – Inclusion (projekt „Wsparcie-Aktywizacja-Włączenie (WAW)” Warszawskiego Centrum Pomocy Rodzinie)

Na liście do głosowania projekty umieszczone są w kolejności alfabetycznej (w j. angielskim).

Zachęcamy do głosowania. Wasze głosy mają moc!

 

O RPO WM

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Dotychczas ogłoszono ponad 180 konkursów i naborów pozakonkursowych, a unijne dofinansowanie projektów przekroczyło 6 mld zł.

 

Gdzie szukać informacji?

Zapraszamy do kontaktu z ekspertami z  Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich zlokalizowanego
w siedzibie MJWPU w Warszawie lub jednego z Lokalnych Punktów Informacyjnych w Siedlcach, Płocku, Ciechanowie, Radomiu i Ostrołęce.

Zachęcamy do zapisania się do newslettera Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 (najważniejsze informacje o konkursach, szkoleniach, spotkaniach informacyjnych, dofinansowanych projektach), a także do systemu powiadomień o aktualnych naborach.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś