Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Dowiedz się więcej o funduszach europejskich i zajrzyj do najnowszego wydania biuletynu „eFEkty”. Znajdziesz tam artykuły na aktualne tematy, jak m.in. kursy i szkolenia dofinansowane przez Unię Europejską, cyfrowe kompetencje, dostępność usług dla osób z niepełnosprawnościami, przyrodnicze ścieżki edukacyjne, sposoby ochrony miast przed podtopieniem czy też innowacyjna metoda badania zaburzeń krążenia. Zapraszamy do lektury!  

 

Na grafice znajduje się okładka najnowszego wydania biuletynu: „eFEkty”. Na okładce znajduje się uśmiechnięta para na rowerach.  Obok hasło: Nowe eFEkty już są! Biuletyn Funduszy Europejskich w Polsce + praktyczny przewodnik po nowych programach.

 

Biuletyn „eFEkty” 2023

W najnowszym wydaniu biuletynu „eFEkty” znajdziecie ciekawe pomysły na spędzanie wakacyjnego czasu. Dzięki Funduszom Europejskim w Polsce zrealizowano wiele potrzebnych mieszkańcom inwestycji. Czeka na Was szereg atrakcji turystycznych. Zajrzyj do biuletynu, odkryj je i zaplanuj  niezapomniane podróże tropem funduszy europejskich. Zobacz, jakie zmiany zaszły w polskich miastach, skorzystaj również z internetowej bazy zabytków oraz odkryj nowe trasy rowerowych utworzone ze wsparciem Unii Europejskiej. W biuletynie znajdziecie również najnowsze informacje ze świata nauki oraz medycyny, np. na temat nowoczesnego urządzenia do badania stanu naczyń krwionośnych. Urządzenie pozwala ocenić ryzyko powikłań u pacjentów chorych na cukrzycę.

Ponadto do biuletynu został dołączony dodatek specjalny, w którym znajdują się informacje na temat możliwości pozyskania dofinansowania z Unii Europejskiej. Zapraszamy do lektury!

Więcej informacji na stronie: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/fundusze-2021-2027/aktualnosci/funduszowe-lato-z-biuletynem-efekty/

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś