Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Jesteś przedsiębiorcą, samorządowcem, pracownikiem organizacji pozarządowej i otrzymałeś dofinansowanie z Unii Europejskiej? Nadal masz szansę zgłosić swój projekt w internetowym plebiscycie „#eFEktUE – nominacje do konkursu Lider Zmian 2023”! Nie zwlekaj! Skorzystaj z szansy i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia przyjmujemy do połowy września br.

Do udziału w plebiscycie zaprasza Dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych Pan Mariusz Frankowski.

 

W plebiscycie mogą wziąć udział projekty dofinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020. Każdy z nich ma szanse na zwycięstwo spośród lokalnych inwestycji. Nagrody zostaną przyznane w ramach dziewięciu kategorii. Każda z kategorii odpowiada innemu obszarowi Mazowsza. Wyróżniamy dziewięć subregionów: ciechanowski, ostrołęcki, płocki, radomski, siedlecki, Warszawa, warszawski wschodni, warszawski zachodni, żyrardowski. Liczba nominacji przyznanych w danym rejonie będzie zależeć od liczby podpisanych umów o dofinansowanie w przeliczeniu na 100 tys. mieszkańców. O przyznaniu nominacji zadecydują internauci. Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Finał plebiscytu planowany jest podczas 11. Forum Rozwoju Mazowsza – 25 listopada 2021.

Więcej informacji na stronie: https://liderzmian.eu/

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś