Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

W ostatnich dniach, ze względu na okres urlopowy Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych dostała wiele próśb o wydłużenie terminu zgłoszeń do internetowego Plebiscytu „#eFEktUE – nominacje do konkursu Lider Zmian 2023”. W związku z tym, została podjęta decyzja o przedłużeniu czasu aż do 16 sierpnia 2021 r. Do udziału w Plebiscycie można zgłosić projekty zrealizowane (lub realizowane) z pomocą Funduszy Europejskich. Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.liderzmian.eu.

Przypominamy, Plebiscyt to wyjątkowe wydarzenie, któremu patronuje Marszałek Województwa Mazowieckiego i Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. Bądźcie przykładem dla innych, pokażcie jak zmieniacie Wasz region razem z Funduszami Europejskimi.

O czym należy pamiętać?

  • Każdy Beneficjent może zgłosić maksymalnie 2 swoje projekty.
  • Do udziału w plebiscycie przyjmowane są tylko projekty zakończone lub które do 30 czerwca osiągną poziom co najmniej 70 procent realizacji.
  • Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie liderzmian.eu.
  • Zgłoszenie należy wysłać najpóźniej do 16 sierpnia do godziny 23.59 na adres lider-zmian@mazowia.eu.
  • Do udziału w plebiscycie nie można zgłosić projektu, który otrzymał nagrodę główną lub wyróżnienie w kategorii „Lider Zmian. Nagroda Internautów” konkursu Lider Zmian 2019.

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów o dotacje odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Za zarządzanie pożyczkami odpowiada Europejski Bank Inwestycyjny oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

Gdzie szukać informacji o konkursach o unijne dofinansowanie?

  • Zapraszamy do kontaktu z ekspertami Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na Mazowszu. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne zachęcamy do korzystania z konsultacji telefonicznych oraz e-mailowych. Informacje o godzinach pracy Punktów oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce Punkty informacyjne.
  • Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualizowanych informacji na stronie euoraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter. Jesteśmy również dostępni na portalach LinkedInYouTube oraz Instagram.

Zapraszamy do zapisania się do newslettera funduszy europejskich dla Mazowsza (m.in. najważniejsze informacje o konkursach i dofinansowanych projektach), a także do systemu powiadomień o aktualnych naborach.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś