Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Prowadzisz firmę i wdrażasz innowacyjne produkty, usługi lub technologie? A może posiadasz tytuł doktora i przedmiotem Twoich badań są innowacyjne rozwiązania stosowane w praktyce gospodarczej lub wysoce możliwe do wdrożenia? Nie zwlekaj i weź udział w konkursie „Innowator Mazowsza”. Organizatorem konkursu jest Województwo Mazowieckie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe oraz nagrody od Partnerów konkursu. Nie zwlekaj, termin przesyłania zgłoszeń upływa już 7 sierpnia.

 

XV edycja konkursu Innowator Mazowsza. Łączymy biznes i naukę. Kategorie Innowacyjny Naukowiec, Innowacyjna Firma. Pula nagród ponad 100 000 zł. Zgłoś się do 7 sierpnia 2023/ innowacyjni.mazovia.pl. Na grafice znajduje się posąg Ateny.

 

Jak wziąć udział w konkursie?

 

Od 26 czerwca do 7 sierpnia br. trwa nabór zgłoszeń do XV edycji konkursu „Innowator Mazowsza”. Celem inicjatywy jest wspieranie i promowanie innowacyjnych postaw oraz budowanie świadomości wśród mieszkańców Mazowsza na temat roli innowacyjności w rozwoju gospodarczym. W konkursie mogą wziąć udział przedstawiciele biznesu i nauki, którzy tworzą bądź wdrażają innowacyjne rozwiązania. Przewidziane są poniższe kategorie konkursowe:

 

  • Innowacyjna Firma – kategoria skierowana do mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw zarejestrowanych i prowadzących działalność na terenie województwa mazowieckiego, które po 1 stycznia 2020 roku wprowadziły na rynek innowacyjny produkt, usługę lub technologię.

 

  • Innowacyjny Naukowiec – kategoria skierowana do osób z zakończonym przewodem doktorskim lub tytułem doktora, uzyskanym po 1 stycznia 2019 roku, których praca doktorska została przygotowana lub obroniona w jednostkach naukowych posiadających siedzibę na terenie województwa mazowieckiego, a jej przedmiotem są innowacyjne rozwiązania stosowane w praktyce gospodarczej lub wysoce możliwe do wdrożenia.

 

Na zgłoszenia czekamy do 7 sierpnia br. Udział w konkursie to szansa na nawiązanie kontaktów biznesowych, a także zacieśnienie współpracy między światem nauki, biznesu i Samorządem Województwa Mazowieckiego. Nie zwlekaj, każda innowacja może mieć ogromne znaczenie dla mieszkańców naszego regionu. Wypełnij formularz i skorzystaj z szansy na rozwój.

 

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie XV Edycji konkursu

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś