Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Czynnie działasz w wolontariacie? Cechuje Cię empatia, bezinteresowność, szczera chęć niesienia pomocy? A może znasz kogoś, kto spełnia powyższe warunki? Nie zwlekaj i weź udział w XI edycji konkursu „Mazowieckie Barwy Wolontariatu”. Organizatorem jest Województwo Mazowieckie pod auspicjami Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Celem Konkursu jest zachęcenie mieszkańców Mazowsza do uczestnictwa w wolontariacie, propagowanie idei niesienia pomocy, a także podniesienie prestiżu działalności wolontariackiej. W tegorocznej edycji Laureaci będą wybierani w następujących kategoriach:

  • wolontariat indywidualny,
  • wolontariat grupowy,
  • wolontariat w szkole lub przedszkolu,
  • wolontariat seniorów,
  • kategoria specjalna – wolontariat w celu przeciwdziałania epidemii Covid-19.

Konkurs skierowany jest między innymi do: organizacji pozarządowych, instytucji państwowych i samorządowych, a także wolontariuszy i osób korzystających z ich pomocy. Jeden podmiot może wskazać od 1 do 5 kandydatur (każdą na osobnym formularzu).

Kandydatury można zgłaszać od 1 do 30 września br.

Więcej informacji: https://www.dialog.mazovia.pl/aktualnosci/informacje/482-barwy

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś