Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już 6 kwietnia zapraszamy do udziału w pierwszym z cyklu webinarium dla potencjalnych Beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Cykl webinariów o tematyce funduszy europejskich będzie miał charakter informacyjno-doradczy. Prowadzony będzie przez wieloletnich specjalistów i doświadczonych pracowników Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Udział w webinariach jest bezpłatny.

 

 

Celem webinariów jest zapoznanie Beneficjentów ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi aktualnych konkursów z programu regionalnego. Omawiane będą m.in.: założenia konkursu, kryteria dostępu, kryteria merytoryczne szczegółowe, kwalifikowalność́ wydatków w ramach konkursu. Ponadto przybliżone zostaną zagadnienia dotyczące zasad aplikowania o środki na szkolenia dedykowane zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom. 

 

Mazowiecka jednostka Wdrażania Programów Unijnych na przyszły tydzień zaplanowała trzy webinaria z następujących zakresów tematycznych:

 

6 kwietnia w godzinach 10.00-11.30 spotkanie dot. konkursu o dofinansowanie edukacji przedszkolnej

(konkurs nr  RPMA.10.01.04-IP.01-14-091/20, Działanie 10.1 Edukacja ogólna i przedszkolna, Poddziałanie 10.1.4.Edukacja przedszkolna)

ZAPISZ SIĘ: Webinarium – Edukacja przedszkolna

 

7 kwietnia w godzinach 11.00-12.00 spotkanie dot. konkursu o dofinansowanie usług społecznych

(konkurs nr  RPMA.09.02.01-IP.01-14-092/20, Działania 9.2 Usługi społeczne i usługi opieki zdrowotnej, Poddziałanie 9.2.1 Zwiększenie dostępności usług społecznych)

ZAPISZ SIĘ: Webinarium – Zwiększenie dostępności usług społecznych

 

8 kwietnia w godzinach 11.00-11.30 –  spotkanie pt. „Fundusze Europejskie na szkolenia dla osób fizycznych i przedsiębiorców”

Celem webinarium jest przedstawienie możliwości wsparcia na szkolenia dla osób dorosłych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego, z Krajowego Programu Operacyjnego – POWER oraz dla przedsiębiorców

ZAPISZ SIĘ: Webinarium – pt. „Fundusze europejskie na szkolenia dla osób fizycznych i przedsiębiorców”.

 

Szybka rejestracja

Udział w webinariach nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania, wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Możesz skorzystać z szybkiej rejestracji i wszystkie niezbędne informacje i przypomnienie o wydarzeniach na żywo otrzymasz na swój adres e-mail.

 Gdzie szukać informacji?

Szczegóły dotyczące webinariów znajdziesz na: https://www.funduszedlamazowsza.eu/wydarzenia/wez-udzial-w-konferencjach-i-szkoleniach/

Dla kogo?

Spotkania skierowane są do samorządów, firm, organizacji pozarządowych i wszystkich osób zainteresowanych tematyką funduszy europejskich.  skierowane są do osób fizycznych, które chcą uczestniczyć w kształceniu z własnej inicjatywy jak również dla samorządów i firm.

Organizator:

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa oraz zadawania pytań na żywo podczas trwania webinarium.

 

Kolejne webinaria już po Świętach!

Zapraszamy do ubiegania się o fundusze europejskie! Zachęcamy również do zapoznania się z pełnym harmonogramem konkursów o unijne dofinansowanie na 2020 rok.

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów o dotacje odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Za zarządzanie pożyczkami odpowiada Europejski Bank Inwestycyjny oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

 

Gdzie szukać informacji?

  • Zapraszamy do kontaktu z ekspertami Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na Mazowszu. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne tymczasowo zawieszone zostały usługi bezpośrednie. Osoby zainteresowane zdobyciem informacji o aktualnych i planowanych konkursach zachęcamy do korzystania z konsultacji telefonicznych oraz e-mailowych. Informacje o godzinach pracy Punktów oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce Punkty informacyjne.
  • Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualizowanych informacji na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter. Jesteśmy również dostępni na portalach LinkedIn, YouTube oraz Instagram.
  • Zapraszamy do zapisania się do newslettera funduszy europejskich dla Mazowsza (m.in. najważniejsze informacje o konkursach i dofinansowanych projektach), a także do systemu powiadomień o aktualnych naborach.
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych