Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już 6 kwietnia zapraszamy do udziału w pierwszym z cyklu webinarium dla potencjalnych Beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Cykl webinariów o tematyce funduszy europejskich będzie miał charakter informacyjno-doradczy. Prowadzony będzie przez wieloletnich specjalistów i doświadczonych pracowników Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Udział w webinariach jest bezpłatny.

 

 

Celem webinariów jest zapoznanie Beneficjentów ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi aktualnych konkursów z programu regionalnego. Omawiane będą m.in.: założenia konkursu, kryteria dostępu, kryteria merytoryczne szczegółowe, kwalifikowalność́ wydatków w ramach konkursu. Ponadto przybliżone zostaną zagadnienia dotyczące zasad aplikowania o środki na szkolenia dedykowane zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom. 

 

Mazowiecka jednostka Wdrażania Programów Unijnych na przyszły tydzień zaplanowała trzy webinaria z następujących zakresów tematycznych:

 

6 kwietnia w godzinach 10.00-11.30 spotkanie dot. konkursu o dofinansowanie edukacji przedszkolnej

(konkurs nr  RPMA.10.01.04-IP.01-14-091/20, Działanie 10.1 Edukacja ogólna i przedszkolna, Poddziałanie 10.1.4.Edukacja przedszkolna)

ZAPISZ SIĘ: Webinarium – Edukacja przedszkolna

 

7 kwietnia w godzinach 11.00-12.00 spotkanie dot. konkursu o dofinansowanie usług społecznych

(konkurs nr  RPMA.09.02.01-IP.01-14-092/20, Działania 9.2 Usługi społeczne i usługi opieki zdrowotnej, Poddziałanie 9.2.1 Zwiększenie dostępności usług społecznych)

ZAPISZ SIĘ: Webinarium – Zwiększenie dostępności usług społecznych

 

8 kwietnia w godzinach 11.00-11.30 –  spotkanie pt. „Fundusze Europejskie na szkolenia dla osób fizycznych i przedsiębiorców”

Celem webinarium jest przedstawienie możliwości wsparcia na szkolenia dla osób dorosłych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego, z Krajowego Programu Operacyjnego – POWER oraz dla przedsiębiorców

ZAPISZ SIĘ: Webinarium – pt. „Fundusze europejskie na szkolenia dla osób fizycznych i przedsiębiorców”.

 

Szybka rejestracja

Udział w webinariach nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania, wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Możesz skorzystać z szybkiej rejestracji i wszystkie niezbędne informacje i przypomnienie o wydarzeniach na żywo otrzymasz na swój adres e-mail.

 Gdzie szukać informacji?

Szczegóły dotyczące webinariów znajdziesz na: https://www.funduszedlamazowsza.eu/wydarzenia/wez-udzial-w-konferencjach-i-szkoleniach/

Dla kogo?

Spotkania skierowane są do samorządów, firm, organizacji pozarządowych i wszystkich osób zainteresowanych tematyką funduszy europejskich.  skierowane są do osób fizycznych, które chcą uczestniczyć w kształceniu z własnej inicjatywy jak również dla samorządów i firm.

Organizator:

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa oraz zadawania pytań na żywo podczas trwania webinarium.

 

Kolejne webinaria już po Świętach!

Zapraszamy do ubiegania się o fundusze europejskie! Zachęcamy również do zapoznania się z pełnym harmonogramem konkursów o unijne dofinansowanie na 2020 rok.

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów o dotacje odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Za zarządzanie pożyczkami odpowiada Europejski Bank Inwestycyjny oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

 

Gdzie szukać informacji?

  • Zapraszamy do kontaktu z ekspertami Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na Mazowszu. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne tymczasowo zawieszone zostały usługi bezpośrednie. Osoby zainteresowane zdobyciem informacji o aktualnych i planowanych konkursach zachęcamy do korzystania z konsultacji telefonicznych oraz e-mailowych. Informacje o godzinach pracy Punktów oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce Punkty informacyjne.
  • Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualizowanych informacji na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter. Jesteśmy również dostępni na portalach LinkedIn, YouTube oraz Instagram.
  • Zapraszamy do zapisania się do newslettera funduszy europejskich dla Mazowsza (m.in. najważniejsze informacje o konkursach i dofinansowanych projektach), a także do systemu powiadomień o aktualnych naborach.
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych