Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już w dniach 24-25 listopada odbędzie się pierwszy szczyt Europejskiej Rady ds. Innowacji. Wydarzenie stanowi doskonałą okazją do ożywionej dyskusji na temat wszelkiego rodzaju innowacji m.in. w branży cyfrowej, biotechnologicznej, startupowej, a także do udziału w rozwojowych szkoleniach oraz wymiany kontaktów biznesowych. Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim. Istnieje możliwość udziału zdalnego.

 

Szczyt Europejskiej Rady ds. Innowacji

 

Szczyt Europejskiej Rady ds. Innowacji to wyjątkowe wydarzenie poświęcone m.in. nowinkom technologicznym z poszczególnych branż, a także wyzwaniom i szansom na rozwój innowacji w przyszłości. Inicjatywa stanowi wyjątkową platformę komunikacyjną jednoczącą uczestników z całej Europy. Spotkanie odbędzie się w dniach 24-25 listopada w formie hybrydowej. Podczas dwóch dni trwania przedsięwzięcia odbędzie się aż kilkadziesiąt sesji, warsztatów i szkoleń, m.in.:

  • Zgromadzenie plenarne: Różnorodność w Innowacjach – gdzie jesteśmy i jaka jest nasza wizja na przyszłość;
  • Warsztat Zdrowie i biotechnologia: Potencjał innowacyjny beneficjentów EIC oczami ekspertów ze świata bioprodukcji i bioinwestycji;
  • Szkolenie online: Osiągnięcie neutralności węglowej;
  • Warsztat Zielony Ład: Przekształcenie europejskich systemów energetycznych dzięki przełomowym technologiom wodoru;
  • Zgromadzenie plenarne: Corporate Venture Capital (CVC) jako nowy trend inwestycyjny w Europie.

 

W ramach inicjatywy odbędzie się także rozdanie nagród dla najbardziej innowacyjnych miast, dla najbardziej innowacyjnych kobiet oraz w kategorii zamówień publicznych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji: https://eicsummit21.eu/

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych