Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Tylko do 15 września masz szansę zgłosić swój projekt w internetowym plebiscycie „#eFEktUE – nominacje do konkursu Lider Zmian 2023”! Nie zwlekaj – pochwal się efektami swoich działań i wygraj prezentację Twojego projektu w profesjonalnych filmach promocyjnych, w prestiżowym albumie „Perły Mazowsza” oraz nominację do konkursu Lider Zmian 2023. Organizatorem plebiscytu jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych.

 

Grafika z hasłem o wydłużeniu przyjmowania zgłoszeń do 15 września oraz różnokolorowymi trójkątami będącymi motywem przewodnim plebiscytu „eFEktUE – nominacje do konkursu Lider Zmian 2023”

 

Do udziału w plebiscycie można zgłosić projekty dofinansowane z Programu Regionalnego dla Mazowsza na lata 2014-2020. Zwycięskie projekty zostaną wybrane przez mieszkańców każdego regonu. Nagrody zostaną przyznane w ramach dziewięciu kategorii, z których każda odpowiada innemu obszarowi Mazowsza. Czekamy na projekty z obszaru: ciechanowskiego, ostrołęckiego, płockiego, radomskiego, siedleckiego, warszawskiego wschodniego, warszawskiego zachodniego, żyrardowskiego oraz Warszawy. Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

 

Finał plebiscytu planowany jest podczas 11. Forum Rozwoju Mazowsza – 25 listopada 2021.

 

Więcej informacji na stronie: https://liderzmian.eu/

 

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś