Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Tylko do 15 września masz szansę zgłosić swój projekt w internetowym plebiscycie „#eFEktUE – nominacje do konkursu Lider Zmian 2023”! Nie zwlekaj – pochwal się efektami swoich działań i wygraj prezentację Twojego projektu w profesjonalnych filmach promocyjnych, w prestiżowym albumie „Perły Mazowsza” oraz nominację do konkursu Lider Zmian 2023. Organizatorem plebiscytu jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych.

 

Grafika z hasłem o wydłużeniu przyjmowania zgłoszeń do 15 września oraz różnokolorowymi trójkątami będącymi motywem przewodnim plebiscytu „eFEktUE – nominacje do konkursu Lider Zmian 2023”

 

Do udziału w plebiscycie można zgłosić projekty dofinansowane z Programu Regionalnego dla Mazowsza na lata 2014-2020. Zwycięskie projekty zostaną wybrane przez mieszkańców każdego regonu. Nagrody zostaną przyznane w ramach dziewięciu kategorii, z których każda odpowiada innemu obszarowi Mazowsza. Czekamy na projekty z obszaru: ciechanowskiego, ostrołęckiego, płockiego, radomskiego, siedleckiego, warszawskiego wschodniego, warszawskiego zachodniego, żyrardowskiego oraz Warszawy. Wydarzenie objęte jest honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

 

Finał plebiscytu planowany jest podczas 11. Forum Rozwoju Mazowsza – 25 listopada 2021.

 

Więcej informacji na stronie: https://liderzmian.eu/

 

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych