Wróc do góry
Kliknij, aby rozwinąć
Ikona drukarki - wersja do wydruku
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze Serwis Serwisu Komisji Europejskiej
Nawigacja
Zamknij

Nasze serwisy

Masz pomysł na ciekawą inicjatywę lokalną dotyczącą Funduszy Europejskich? Zgłoś się do kolejnej edycji konkursu „Wspólnie o Funduszach Europejskich” organizowanego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Do udziału zapraszamy władze miejskie, organizacje pozarządowe i partnerów społeczno-gospodarczych. Konkurs potrwa do 15 kwietnia 2019 r. 

Cel konkursu

Celem konkursu jest wybór najciekawszych wydarzeń związanych z tematyką Funduszy Europejskich. Wsparcie w ich organizacji przez ministerstwo może wynieść do 20 tys. zł brutto. Będzie również możliwość skorzystania z dodatkowej pomocy – udostępnienia bezpłatnych publikacji, broszur czy rollupów.

 

Na co środki?

Wsparcie obejmie działania bezpośrednio związane z tematyką funduszową, np.:

  • organizację spotkań, konferencji, warsztatów, szkoleń,
  • organizację innych wydarzeń informacyjno-promocyjnych.

Co ważne, wydarzenia muszą zostać zrealizowane do końca października 2019 r.

 

Kto może skorzystać?

Do udziału w konkursie zapraszamy władze miejskie, instytucje publiczne, partnerów społeczno-gospodarczych, organizacje pozarządowe, w tym także Koła Gospodyń Wiejskich (KGW) zarejestrowane w Krajowym Rejestrze KGW.

 

Jak zgłosić inicjatywę?

Jeśli masz pomysł na ciekawą inicjatywę – prześlij formularz zgłoszeniowy na adres: promocja@miir.gov.pl. Formularz i szersze informacje o konkursie dostępne są na stronie www.funduszeeuropejskie.gov.pl. Na zgłoszenia jest czas do 15 kwietnia.

 

Zapraszamy do udziału!

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2019 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych