Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Masz pomysł na ciekawą inicjatywę lokalną dotyczącą Funduszy Europejskich? Zgłoś się do kolejnej edycji konkursu „Wspólnie o Funduszach Europejskich” organizowanego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Do udziału zapraszamy władze miejskie, organizacje pozarządowe i partnerów społeczno-gospodarczych. Konkurs potrwa do 15 kwietnia 2019 r. 

Cel konkursu

Celem konkursu jest wybór najciekawszych wydarzeń związanych z tematyką Funduszy Europejskich. Wsparcie w ich organizacji przez ministerstwo może wynieść do 20 tys. zł brutto. Będzie również możliwość skorzystania z dodatkowej pomocy – udostępnienia bezpłatnych publikacji, broszur czy rollupów.

 

Na co środki?

Wsparcie obejmie działania bezpośrednio związane z tematyką funduszową, np.:

  • organizację spotkań, konferencji, warsztatów, szkoleń,
  • organizację innych wydarzeń informacyjno-promocyjnych.

Co ważne, wydarzenia muszą zostać zrealizowane do końca października 2019 r.

 

Kto może skorzystać?

Do udziału w konkursie zapraszamy władze miejskie, instytucje publiczne, partnerów społeczno-gospodarczych, organizacje pozarządowe, w tym także Koła Gospodyń Wiejskich (KGW) zarejestrowane w Krajowym Rejestrze KGW.

 

Jak zgłosić inicjatywę?

Jeśli masz pomysł na ciekawą inicjatywę – prześlij formularz zgłoszeniowy na adres: promocja@miir.gov.pl. Formularz i szersze informacje o konkursie dostępne są na stronie www.funduszeeuropejskie.gov.pl. Na zgłoszenia jest czas do 15 kwietnia.

 

Zapraszamy do udziału!

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś