Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Prowadzisz firmę i wdrażasz innowacyjne produkty, usługi lub technologie? A może posiadasz tytuł doktora i przedmiotem Twoich badań są innowacyjne rozwiązania stosowane w praktyce gospodarczej lub wysoce możliwe do wdrożenia? Nie zwlekaj i weź udział w konkursie „Innowator Mazowsza”. Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego. Nabór trwa do 16 sierpnia br. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe. Skorzystaj z wyjątkowej szansy promocji swoich działań i poznaj pomysły pozostałych mazowieckich innowatorów.

 

Grafika promująca XIV edycję konkursu „Innowator Mazowsza”. Na grafice animowana postać w wydaniu naukowca i przedstawiciela biznesu. Pod obrazkiem hasło: „Kategorie: Innowacyjny Naukowiec, Innowacyjna Firma. Łączymy biznes i naukę. Zgłoś się i zdobądź nawet 30 000 zł”.

 

 

Jak wziąć udział w konkursie „Innowator Mazowsza”?

Od 12 lipca do 16 sierpnia br. trwa nabór zgłoszeń do XIV edycji konkursu „Innowator Mazowsza”. Szukamy przedstawicieli biznesu i nauki, którzy tworzą bądź wdrażają innowacyjne rozwiązania. Przewidziane są dwie kategorie konkursowe:

  • Innowacyjna Firma – kategoria skierowana do mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw zarejestrowanych i prowadzących działalność na terenie województwa mazowieckiego, które po 1 stycznia 2019 roku wprowadziły do codziennej praktyki innowacyjny produkt, usługę lub technologię.
  • Innowacyjny Naukowiec – kategoria skierowana do osób z zakończonym przewodem doktorskim lub tytułem doktora, uzyskanym po 1 stycznia 2018 roku, których praca doktorska została przygotowana lub obroniona w jednostkach naukowych posiadających siedzibę na terenie województwa mazowieckiego, a jej przedmiotem są innowacyjne rozwiązania stosowane w praktyce gospodarczej lub wysoce możliwe do wdrożenia.

 

Na zgłoszenia czekamy do 16 sierpnia 2022 r. Udział w konkursie to szansa na nawiązanie kontaktów biznesowych, a także zacieśnienie współpracy między światem nauki, biznesem i Samorządem Województwa Mazowieckiego. Nie zwlekaj, wystarczy wypełnić i przesłać formularz w wersji online.

 

Więcej informacji na stronie: https://innowacyjni.mazovia.pl/dzialania/innowator-mazowsza/xiv-edycja-konkursu.html

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś