Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Zachęcamy do udziału w IV edycji konkursu „Odkrywamy nasze dziedzictwo”. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest hasło: „O zieleni można nieskończenie”. Na konkurs można nadsyłać fotografie przedstawiające przestrzenie ukształtowane przez człowieka z elementami zieleni, jak na przykład zdjęcia parków, ogrodów, alei czy skwerów. Organizatorem konkursu jest Województwo Mazowieckie. Nie zwlekaj, termin przesyłania zgłoszeń upływa 30 czerwca br. o godzinie 12.00.

 

IV edycja konkursu „Odkrywamy nasze dziedzictwo”

Celem konkursu jest m.in. pielęgnowanie tożsamości regionalnej Mazowszan, a także zwrócenie uwagi na potrzebę ochrony krajobrazu kulturowego i promocja dziedzictwa województwa mazowieckiego. Motto tegorocznej edycji konkursu brzmi: „O zieleni można nieskończenie”. Na konkurs można przesyłać fotografie przestrzeni ukształtowanej przez człowieka ze szczególnym uwzględnieniem obszarów zielonych, jak np.: parki, ogrody, aleje, skwery, rynki czy sady.

 

Kto może wziąć udział w konkursie?

Konkurs jest przeznaczony dla fotografów amatorów. W konkursie nie mogą uczestniczyć osoby, które zajmują się fotografią profesjonalnie bądź zawodowo (osoby posiadające wykształcenie związane z dziedziną fotografii lub zarabiające na fotografii), a także laureaci oraz wyróżnieni w poprzednich edycjach konkursu „Odkrywamy nasze dziedzictwo”. W przypadku udziału w konkursie osób niepełnoletnich, formularz zgłoszeniowy w ich imieniu powinni wypełnić rodzice lub opiekuni prawni.

 

Sposób i termin przesyłania zgłoszeń

By wziąć udział w konkursie należy przesłać jedno zdjęcie, które zostało wykonane w 2023 roku na terenie województwa mazowieckiego i nawiązuje do tegorocznego hasła konkursowego: „O zieleni można nieskończenie”. Do zdjęcia należy dołączyć skan formularza zgłoszeniowego i przesłać zgłoszenie na adres mailowy: dziedzictwo@mazovia.pl Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne.

 

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 30 czerwca br. o godz. 12.00.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://mazovia.pl/pl/konkursy/iv-edycja-konkursu-odkrywamy-nasze-dziedzictwo.html

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś