Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Jeśli masz 18 lat i mieszkasz w jednym z państw członkowskich UE lub państwie stowarzyszonym z programem Erasmus+, masz szansę wziąć udział w wyjątkowej inicjatywie Komisji Europejskiej i wygrać niezapomnianą podróż po Europie. To doskonała okazja, by zdobyć doświadczenia, nawiązać nowe znajomości i odkryć bogactwo kulturowe różnych zakątków Europy. Nie zwlekaj, termin przesyłania zgłoszeń upływa 21 kwietnia br. o godzinie 12:00.

Baner promujący konkurs: DiscoverEU. Zdjęcie przedstawia dziewczynę obejmującą drzewo.

Nowe możliwości programu Erasmus+

Projekt DiscoverEU został dołączony do popularnego programu Erasmus+. Ponadto z okazji trwającego Europejskiego Roku Młodzieży rozszerzono ofertę konkursową o jeszcze więcej biletów i różnych atrakcji. Podróż odbędzie się głównie koleją, poza trudnodostępnymi odcinkami trasy, które można przemierzyć innymi środkami transportu. Możesz wybrać się w pojedynkę lub zabrać ze sobą znajomych, pod warunkiem, że spełniają oni kryteria konkursu. W czasie podróży nie zapomnij o relacjonowaniu swojej wyprawy w mediach społecznościowych, dołączając do postów hasztag: #DiscoverEU.

Kto może wziąć udział w konkursie?

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które:

  • urodziły się w okresie od 1 lipca 2003 r. (włącznie) do 30 czerwca 2004 r. (włącznie)
  • podadzą w internetowym formularzu zgłoszeniowym prawidłowy numer dowodu tożsamości, paszportu lub karty pobytowej
  • w czasie gdy zapadnie decyzja o wyborze laureatów, będą legalnie zamieszkiwać w jednym z wymienionych poniżej krajów: jednym z państw członkowskich Unii Europejskiej, w tym w krajach i terytoriach zamorskich lub jednym z państw trzecich stowarzyszonych z programem Erasmus+: Islandii, Liechtensteinie, Macedonii Północnej, Norwegii, Serbii i Turcji.

Więcej informacji na stronie: https://europa.eu/youth/discovereu_pl

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś