Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

DOFE to największa inicjatywa poświęcona tematyce Funduszy Europejskich w Polsce. To szansa, by zaprezentować swój projekt, zrealizowany dzięki wsparciu z Unii Europejskiej, a także podzielić się doświadczeniami w pozyskiwaniu środków unijnych oraz wziąć udział w atrakcyjnych konkursach. Zapraszamy do udziału w konkursie: „Bliżej niż myślisz” oraz „Pokaż swój projekt”. Nagraj krótki film poświęcony projektowi, na który pozyskałeś dofinansowanie lub ciekawym inwestycjom unijnym w Twojej okolicy. Na zgłoszenia czekamy do 7 września. IX edycja DOFE odbędzie się w formule hybrydowej w dniach 7-9 października br. Organizatorem wydarzenia jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Dołącz do nas! Więcej informacji na stronie: www.dniotwarte.eu

 

Grafika z logo Dni Otwartych Funduszy Europejskich oraz hasłem: Konkurs. Wygraj 5 tys. zł. Na zdjęciu mężczyzna patrzący w telefon.

 

IX edycja DOFE

Podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich każdy beneficjent ma szansę zaprezentować swój projekt, a także nawiązać kontakty biznesowe oraz dowiedzieć się więcej o pozyskiwaniu środków unijnych. Czekają na Was również setki atrakcji w całej Polsce, m.in. warsztaty, możliwość zwiedzania niedostępnych na co dzień miejsc, jak np. zaplecza teatrów czy muzeów oraz wiele innych aktywności. Z kolei w wirtualnej odsłonie wydarzenia można zapoznać się z interesującymi materiałami wideo, webinariami czy szkoleniami, a także udać się wirtualny spacer. IX edycja DOFE 2022 odbędzie się w dniach 7-9 października 2022. Nie zwlekaj, na zgłoszenia projektów czekamy do 31 sierpnia br.  

 

Konkurs „Bliżej niż myślisz”

Z pewnością otacza Cię wiele miejsc, które zostały zmodernizowane dzięki środkom unijnym. Rozejrzyj się po swojej okolicy, nakręć film i weź udział w konkursie. Przekonaj się, że projekty unijne są bliżej niż myślisz i nagraj krótki, amatorski film, w którym zaprezentujesz, jak Ty i Twoi bliscy korzystacie z efektów Funduszy Europejskich. Tegoroczna edycja konkursu odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych: dla osób pełnoletnich oraz niepełnoletnich. Nie zwlekaj, na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia 2022 r.

 

Konkurs „Pokaż swój projekt”

Zachęcamy również wszystkich beneficjentów do udziału w konkursie: „Pokaż swój projekt”. Aby wziąć udział, wystarczy nagrać amatorski film, w którym zaprezentujesz swój projekt, dofinansowany dzięki pomocy z Unii Europejskiej. Na zwycięzców czeka sprzęt wideo, kamera oraz aparat fotograficzny. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij film. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 7 września br.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz organizowanych konkursach na stronie: www.dniotwarte.eu

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś