Wróc do góry
Kliknij, aby rozwinąć
Ikona drukarki - wersja do wydruku
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze Serwis Serwisu Komisji Europejskiej
Nawigacja
Zamknij

Nasze serwisy

Zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym usług doradczych na rzecz samorządów lokalnych realizowanym na zlecenie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Badanie jest częścią analiz prowadzonych w celu wypracowania rekomendacji dla Centrum Wsparcia Doradczego (CWD).

Trwają prace nad aktualizacją Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego (KSRR 2030). W związku z tym Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zleciło wykonane badania mającego na celu wypracowanie rekomendacji dla Centrum Wsparcia Doradczego. Jest to projekt strategiczny wynikający ze Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, który polega na udostępnieniu najbardziej potrzebującym samorządom gminnym i powiatowym usług doradczych.

Zapraszamy Państwa do aktywnego włączenia się w lepsze zaprojektowanie usługi doradztwa dla samorządów poprzez wypełnienie ankiety internetowej dostępnej pod adresem: www.survio.com/survey/d/doradztwo-dla-jst2 i aktywnej tylko do dnia 28 lutego. Ankieta kierowana jest do przedstawicieli podmiotów świadczących usługi na rzecz jednostek samorządu terytorialnego.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2019 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych