Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym usług doradczych na rzecz samorządów lokalnych realizowanym na zlecenie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Badanie jest częścią analiz prowadzonych w celu wypracowania rekomendacji dla Centrum Wsparcia Doradczego (CWD).

Trwają prace nad aktualizacją Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego (KSRR 2030). W związku z tym Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zleciło wykonane badania mającego na celu wypracowanie rekomendacji dla Centrum Wsparcia Doradczego. Jest to projekt strategiczny wynikający ze Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, który polega na udostępnieniu najbardziej potrzebującym samorządom gminnym i powiatowym usług doradczych.

Zapraszamy Państwa do aktywnego włączenia się w lepsze zaprojektowanie usługi doradztwa dla samorządów poprzez wypełnienie ankiety internetowej dostępnej pod adresem: www.survio.com/survey/d/doradztwo-dla-jst2 i aktywnej tylko do dnia 28 lutego. Ankieta kierowana jest do przedstawicieli podmiotów świadczących usługi na rzecz jednostek samorządu terytorialnego.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś