Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

27 kwietnia od 11.00 zapraszamy na kolejne webinarium, na którym będzie można dowiedzieć się o zasadach realizacji umów o dofinansowanie projektów współfinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Webinarium będzie miało charakter informacyjno-doradczy. Prowadzone będzie na żywo przez specjalistów i doświadczonych pracowników Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Udział w webinarium jest bezpłatny.

Celem webinarium jest zapoznanie Beneficjentów  z zagadnieniami dotyczącymi zasad rozliczania, kwalifikowalności wydatków oraz trwałości w projektach współfinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Program spotkania obejmie m.in.: kwestie związane z realizacją umowy o dofinansowanie i zagadnieniami związanymi z wytycznymi w zakresie kwalifikowalności wydatków. Omówione będą  wydatkowania środków w trybie konkurencyjnym, zagadnienia związane z personelem projektu oraz zagadnienia dotyczące płatnościami oraz systemu SL2014.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa oraz zadawania pytań podczas trwania webinarium.

 

Dla kogo ?

Spotkanie skierowane jest do Beneficjentów projektów współfinansowanych z Funduszy Europejskich oraz wszystkich osób, które chcą uczestniczyć w kształceniu z własnej inicjatywy.

Gdzie szukać informacji?

Szczegóły dotyczące webinarium oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na: Webinarium pt. „Rozliczanie, kwalifikowalność wydatków, trwałość w projektach współfinansowanych z FE”

Szybka rejestracja

Udział w webinarium nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania, wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Możesz skorzystać z szybkiej rejestracji i wszystkie niezbędne informacje i przypomnienie o wydarzeniach na żywo otrzymasz na swój adres e-mail.

Organizator:

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych i Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa

Zapraszamy do ubiegania się o fundusze europejskie! Zachęcamy również do zapoznania się z pełnym harmonogramem konkursów o unijne dofinansowanie na 2020 rok.

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów o dotacje odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Za zarządzanie pożyczkami odpowiada Europejski Bank Inwestycyjny oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

Gdzie szukać informacji?

  • Zapraszamy do kontaktu z ekspertami Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na Mazowszu. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne tymczasowo zawieszone zostały usługi bezpośrednie. Osoby zainteresowane zdobyciem informacji o aktualnych i planowanych konkursach zachęcamy do korzystania z konsultacji telefonicznych oraz e-mailowych. Informacje o godzinach pracy Punktów oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce Punkty informacyjne.
  • Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualizowanych informacji na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter. Jesteśmy również dostępni na portalach LinkedIn, YouTube oraz Instagram.
  • Zapraszamy do zapisania się do newslettera funduszy europejskich dla Mazowsza (m.in. najważniejsze informacje o konkursach i dofinansowanych projektach), a także do systemu powiadomień o aktualnych naborach.
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych