Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już 22 maja podczas webinarium dowiesz się o działaniach łagodzących jakie możesz podjąć wobec realizowanych projektów edukacyjnych szczególnie narażonych na konsekwencje spowodowane pandemią koronawirusa. Spotkanie będzie miało charakter informacyjno-doradczy. Prowadzone będzie przez pracowników Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Webinarium jest bezpłatne.

 

Celem webinarium jest zapoznanie obecnych i przyszłych Beneficjentów realizujących projekty z Osi Priorytetowej X RPO WM 2014-2020 – Edukacja dla rozwoju regionu o działaniach łagodzących jakie mogą zostać podjęte wobec projektów edukacyjnych szczególnie narażonych na konsekwencje wynikające z ograniczeń spowodowanych pandemią koronawirusa.

Webinarium składać się będzie z dwóch części;

I część – omówienie zaproponowanych przez Instytucję Zarządzającą RPO WM działań łagodzących,

II część – odpowiedzi na zadawane przez uczestników webinarium pytania

 

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa oraz zadawania pytań podczas trwania webinarium.

 

Szybka rejestracja

Udział w webinarium nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania, wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Możesz skorzystać z szybkiej rejestracji i wszystkie niezbędne informacje i przypomnienie o wydarzeniach na żywo otrzymasz na swój adres e-mail.

 

Gdzie szukać informacji?

Szczegóły dotyczące webinarium i formularz rejestracyjny znajdziesz na: Webinarium „Łagodzenie wpływu pandemii na realizację projektów edukacyjnych realizowanych w ramach OP X RPO WM 2014-2020 – Edukacja dla rozwoju regionu”

 

Dla kogo ?

Spotkanie skierowane jest głównie do Beneficjentów Osi Priorytetowa X – Edukacja dla rozwoju regionu, którzy w obecnej perspektywie finansowej realizują projektu z Działania 10.1 Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży lub z  Działanie 10.2 Upowszechnianie kompetencji kluczowych wśród osób dorosłych czy z Działanie 10.3 Doskonalenie zawodowe. W spotkaniu mogą również wziąć udział  wszystkie osoby zainteresowane powyższą tematyką.

 

Organizator:

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych  i Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa

Zapraszamy do ubiegania się o fundusze europejskie! Zachęcamy również do zapoznania się z pełnym harmonogramem konkursów o unijne dofinansowanie na 2020 rok.

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów o dotacje odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy
w Warszawie. Za zarządzanie pożyczkami odpowiada Europejski Bank Inwestycyjny oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

 

Gdzie szukać informacji?

  • Zapraszamy do kontaktu z ekspertami Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na Mazowszu. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne tymczasowo zawieszone zostały usługi bezpośrednie. Osoby zainteresowane zdobyciem informacji o aktualnych i planowanych konkursach zachęcamy do korzystania z konsultacji telefonicznych oraz e-mailowych. Informacje o godzinach pracy Punktów oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce Punkty informacyjne.
  • Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualizowanych informacji na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter. Jesteśmy również dostępni na portalach LinkedIn, YouTube oraz Instagram.
  • Zapraszamy do zapisania się do newslettera funduszy europejskich dla Mazowsza (m.in. najważniejsze informacje o konkursach i dofinansowanych projektach), a także do systemu powiadomień o aktualnych naborach.
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych