Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już 22 maja podczas webinarium dowiesz się o działaniach łagodzących jakie możesz podjąć wobec realizowanych projektów edukacyjnych szczególnie narażonych na konsekwencje spowodowane pandemią koronawirusa. Spotkanie będzie miało charakter informacyjno-doradczy. Prowadzone będzie przez pracowników Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Webinarium jest bezpłatne.

 

 

Celem webinarium jest zapoznanie obecnych i przyszłych Beneficjentów realizujących projekty z Osi Priorytetowej X RPO WM 2014-2020 – Edukacja dla rozwoju regionu o działaniach łagodzących jakie mogą zostać podjęte wobec projektów edukacyjnych szczególnie narażonych na konsekwencje wynikające z ograniczeń spowodowanych pandemią koronawirusa.

Webinarium składać się będzie z dwóch części;

I część – omówienie zaproponowanych przez Instytucję Zarządzającą RPO WM działań łagodzących,

II część – odpowiedzi na zadawane przez uczestników webinarium pytania

 

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa oraz zadawania pytań podczas trwania webinarium.

 

Szybka rejestracja

Udział w webinarium nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania, wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Możesz skorzystać z szybkiej rejestracji i wszystkie niezbędne informacje i przypomnienie o wydarzeniach na żywo otrzymasz na swój adres e-mail.

 

Gdzie szukać informacji?

Szczegóły dotyczące webinarium i formularz rejestracyjny znajdziesz na: Webinarium „Łagodzenie wpływu pandemii na realizację projektów edukacyjnych realizowanych w ramach OP X RPO WM 2014-2020 – Edukacja dla rozwoju regionu”

 

Dla kogo ?

Spotkanie skierowane jest głównie do Beneficjentów Osi Priorytetowa X – Edukacja dla rozwoju regionu, którzy w obecnej perspektywie finansowej realizują projektu z Działania 10.1 Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży lub z  Działanie 10.2 Upowszechnianie kompetencji kluczowych wśród osób dorosłych czy z Działanie 10.3 Doskonalenie zawodowe. W spotkaniu mogą również wziąć udział  wszystkie osoby zainteresowane powyższą tematyką.

 

Organizator:

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych  i Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa

Zapraszamy do ubiegania się o fundusze europejskie! Zachęcamy również do zapoznania się z pełnym harmonogramem konkursów o unijne dofinansowanie na 2020 rok.

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów o dotacje odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy
w Warszawie. Za zarządzanie pożyczkami odpowiada Europejski Bank Inwestycyjny oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

 

Gdzie szukać informacji?

  • Zapraszamy do kontaktu z ekspertami Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na Mazowszu. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne tymczasowo zawieszone zostały usługi bezpośrednie. Osoby zainteresowane zdobyciem informacji o aktualnych i planowanych konkursach zachęcamy do korzystania z konsultacji telefonicznych oraz e-mailowych. Informacje o godzinach pracy Punktów oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce Punkty informacyjne.
  • Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualizowanych informacji na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter. Jesteśmy również dostępni na portalach LinkedIn, YouTube oraz Instagram.
  • Zapraszamy do zapisania się do newslettera funduszy europejskich dla Mazowsza (m.in. najważniejsze informacje o konkursach i dofinansowanych projektach), a także do systemu powiadomień o aktualnych naborach.
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych