Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już jutro 8 kwietnia o 11.00 zapraszamy na kolejne webinarium, na którym będzie można dowiedzieć się o możliwościach wsparcia na szkolenia dla osób dorosłych i przedsiębiorców z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 i Krajowego Programu Operacyjnego – POWER. Webinarium będzie miało charakter informacyjno-doradczy. Webinarium będzie prowadzone na żywo przez specjalistów i doświadczonych pracowników Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Udział w webinarium jest bezpłatny.

Celem webinarium jest zapoznanie Beneficjentów  z zagadnieniami dotyczącymi zasad aplikowania o środki na szkolenia dedykowane zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom. Omawiane będą m.in.: – możliwości wsparcia na szkolenia osób dorosłych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, – możliwości wsparcia na szkolenia z Krajowego Programu Operacyjnego – POWER oraz  – możliwości wsparcia na szkolenia dla przedsiębiorców.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa oraz zadawania pytań na żywo podczas trwania webinarium.

 

Szybka rejestracja

Udział w webinarium nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania, wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Możesz skorzystać z szybkiej rejestracji i wszystkie niezbędne informacje i przypomnienie o wydarzeniach na żywo otrzymasz na swój adres e-mail.

Gdzie szukać informacji?

Szczegóły dotyczące webinarium znajdziesz na: Webinarium – pt. „Fundusze europejskie na szkolenia dla osób fizycznych i przedsiębiorców”.

Dla kogo ?

Spotkanie skierowane jest do firm oraz wszystkich osób, które chcą uczestniczyć w kształceniu z własnej inicjatywy.

Organizator:

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa

Zapraszamy do ubiegania się o fundusze europejskie! Zachęcamy również do zapoznania się z pełnym harmonogramem konkursów o unijne dofinansowanie na 2020 rok.

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów o dotacje odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy
w Warszawie. Za zarządzanie pożyczkami odpowiada Europejski Bank Inwestycyjny oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

 

Gdzie szukać informacji?

  • Zapraszamy do kontaktu z ekspertami Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na Mazowszu. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne tymczasowo zawieszone zostały usługi bezpośrednie. Osoby zainteresowane zdobyciem informacji o aktualnych i planowanych konkursach zachęcamy do korzystania z konsultacji telefonicznych oraz e-mailowych. Informacje o godzinach pracy Punktów oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce Punkty informacyjne.
  • Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualizowanych informacji na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter. Jesteśmy również dostępni na portalach LinkedIn, YouTube oraz Instagram.
  • Zapraszamy do zapisania się do newslettera funduszy europejskich dla Mazowsza (m.in. najważniejsze informacje o konkursach i dofinansowanych projektach), a także do systemu powiadomień o aktualnych naborach.
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych