Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

temat                           Podpisanie umowy na realizację projektu informatycznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020

miejsce                        Urząd Gminy Białobrzegi, Pl. Zygmunta Starego 9, sala konferencyjna, I piętro

 

termin                          9 stycznia 2020 r. (czwartek), godz. 10:00

uczestnicy:

Rafał Rajkowski – wicemarszałek

Adam Bolek – burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi

Iwona Czwarno-Olczykowska – skarbnik Miasta i Gminy Białobrzegi

 

 

Dla mieszkańców miasta i gminy Białobrzegi szykują się pozytywne zmiany w zakresie większej dostępności e-usług w obszarach administracji publicznej, przedsiębiorczości i prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki funduszom europejskim zrealizowany zostanie projekt pn. „Portal e-mieszkańca”. Wartość dofinansowania to kwota ponad 761 tys. zł i pochodzi z RPO WM 2014-2020.

W najbliższy czwartek umowę w tej sprawie podpiszą wicemarszałek Rafał Rajkowski oraz przedstawiciele miasta i gminy Białobrzegi – burmistrz Adam Bolek i skarbnik Iwona Czwarno-Olczykowska.

Projekt znalazł się na liście rankingowej w ramach konkursu z Poddziałania 2.1.1 E -usługi dla Mazowsza. Nabór ogłosiła i przeprowadziła Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych.

Serdecznie zapraszamy,

 

 

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś