Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Szanowni Państwo,

 

zapraszam do udziału w V edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), która odbędzie się w całej Polsce od piątku 11 do niedzieli 13 maja 2018 roku. Jest to ogólnopolska akcja, promująca projekty finansowane z Funduszy Europejskich (FE). Tak jak w ubiegłych latach, zachęcamy od organizacji wydarzeń prezentujących efekty Państwa pracy dzięki pozyskanym środkom z FE, które przyczyniły się do rozwoju Mazowsza, oferując jego mieszkańcom wiele korzyści i nowych możliwości.

 

Zachęcam także do udostępnienia szerokiej publiczności zrealizowanego przedsięwzięcia, otwarcie miejsc na co dzień niedostępnych dla osób z zewnątrz. Macie Państwo możliwość pokazania, nie tylko w kraju, efektów swojej pracy i zrealizowanych projektów poprzez m.in. zaproponowanie specjalnej, korzystnej oferty dla mieszkańców i gości naszego regionu np. darmowe wejście lub zniżkę do obiektu czy zwiedzanie zaplecza niedostępnego na co dzień dla odwiedzających. Otwarcie projektu, przygotowanie atrakcji charakterystycznych jedynie dla Was, jest jednym z priorytetów DOFE.

 

Główną korzyścią dla nas wszystkich z udziału w akcji jest nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja, ale też możliwość wzmocnienia swojego wizerunku oraz pokazania naszych osiągnięć. Ogólnopolska akcja, jaką jest DOFE,  corocznie skupia ponad 1000 wydarzeń w Polsce, do tej pory odwiedziło je już około 200 tysięcy osób uczestniczących aktywnie w wydarzeniu. Akcja nasza zwyciężyła w prestiżowym konkursie European Public Communication Award 2016 na najlepszą europejską kampanię publiczną. Doceniono naszą wspólną inicjatywę i zaangażowanie oraz skalę, efekty i szeroki zasięg medialny. Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w całej Polsce w ramach Dni Otwartych  2018, zostaną zaprezentowane na stronie: www.dniotwarte.eu.

 

Do udziału w Państwa wydarzeniach zachęcać będzie ogólnopolska kampania promocyjna w mediach tradycyjnych i Internecie (media społecznościowe, blogerzy, vlogerzy) oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne. Akcja posiada swój logotyp oraz gotowe do powielenia szablony materiałów promocyjnych.

 

Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju przy wsparciu Województwa Mazowieckiego i Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych oraz zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.

 

Zachęcam do dołączenia do Dni Otwartych 2018. Aby zgłosić udział w akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji: www.dniotwarte.eu

Jeżeli mają Państwo pomysł na swój udział w Dniach Otwartych, ale mają wątpliwości, bądź obawiają się trudnościw realizacji wydarzenia, służymy pomocą i radą. Z ramienia Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, osobą koordynującą udział Państwa w wydarzeniu, jest pani Dorota Obzejta-Żbikowska z Wydziału Informacji i Szkoleń Beneficjentów,  tel (22) 542 2220, e-mail: d.obzejta@mazowia.eu

Raz jeszcze zapraszam i zachęcam do aktywnego udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich 2018.

– Mariusz Frankowski

Pliki do pobrania

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś