Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

V edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), odbędzie się w całej Polsce od piątku 11 do niedzieli 13 maja 2018 roku. Jest to ogólnopolska akcja, promująca projekty finansowane z Funduszy Europejskich (FE).

Beneficjenci biorący udział w akcji, dzięki pozyskanym środkom z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego, mają możliwość pokazania, efektów swojej pracy i zrealizowanych czy rozpoczętych projektów poprzez otwarcie miejsc, na co dzień niedostępnych dla osób z zewnątrz. Oprócz udostępnionych projektów uczestnicy DOFE otrzymują np. darmowe wejście lub zniżkę do obiektu czy zwiedzanie zaplecza niedostępnego, na co dzień.

Główną korzyścią dla wszystkich uczestników akcji jest nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja, ale też możliwość wzmocnienia swojego wizerunku, a także pochwalenia się osiągnięciami. Ogólnopolska akcja, jaką jest DOFE, corocznie skupia ponad 1000 wydarzeń w Polsce. W sumie przez ostatnie lata około 200 tysięcy osób aktywnie uczestniczyło w wydarzeniu. Akcja zwyciężyła w prestiżowym konkursie European Public Communication Award 2016 na najlepszą europejską kampanię publiczną. Doceniono wspólną inicjatywę i zaangażowanie oraz skalę, efekty i szeroki zasięg medialny. Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w całej Polsce w ramach Dni Otwartych 2018, zostały opublikowane na stronie: www.dniotwarte.eu

DOFE towarzyszy ogólnopolska kampania promocyjna w mediach tradycyjnych i Internecie (media społecznościowe, blogerzy, vlogerzy) oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne.  Akcja posiada swój logotyp oraz gotowe do powielenia szablony materiałów promocyjnych.

Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju przy wsparciu Województwa Mazowieckiego i Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych oraz zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.

Pliki do pobrania

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych