Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

V edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), odbędzie się w całej Polsce od piątku 11 do niedzieli 13 maja 2018 roku. Jest to ogólnopolska akcja, promująca projekty finansowane z Funduszy Europejskich (FE).

Beneficjenci biorący udział w akcji, dzięki pozyskanym środkom z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego, mają możliwość pokazania, efektów swojej pracy i zrealizowanych czy rozpoczętych projektów poprzez otwarcie miejsc, na co dzień niedostępnych dla osób z zewnątrz. Oprócz udostępnionych projektów uczestnicy DOFE otrzymują np. darmowe wejście lub zniżkę do obiektu czy zwiedzanie zaplecza niedostępnego, na co dzień.

Główną korzyścią dla wszystkich uczestników akcji jest nie tylko ogólnopolska i regionalna promocja, ale też możliwość wzmocnienia swojego wizerunku, a także pochwalenia się osiągnięciami. Ogólnopolska akcja, jaką jest DOFE, corocznie skupia ponad 1000 wydarzeń w Polsce. W sumie przez ostatnie lata około 200 tysięcy osób aktywnie uczestniczyło w wydarzeniu. Akcja zwyciężyła w prestiżowym konkursie European Public Communication Award 2016 na najlepszą europejską kampanię publiczną. Doceniono wspólną inicjatywę i zaangażowanie oraz skalę, efekty i szeroki zasięg medialny. Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w całej Polsce w ramach Dni Otwartych 2018, zostały opublikowane na stronie: www.dniotwarte.eu

DOFE towarzyszy ogólnopolska kampania promocyjna w mediach tradycyjnych i Internecie (media społecznościowe, blogerzy, vlogerzy) oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne.  Akcja posiada swój logotyp oraz gotowe do powielenia szablony materiałów promocyjnych.

Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju przy wsparciu Województwa Mazowieckiego i Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych oraz zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.

Pliki do pobrania

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych