Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Aby lepiej zrozumieć smart city, warto przyjrzeć się Barcelonie, Berlinowi czy Tel Awiwowi. Miasta te oferują wiele rozwiązań sprawiających, że dobrze się tam mieszka, pracuje, rozwija biznes i spędza wolny czas – mówi Mariusz Frankowski.

Rozmowa z dyrektorem Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych ukazała się w kolejnym wydaniu Biuletynu RPO WM 2014-2020. W nim ponadto artykuły, z których dowiecie się m.in., że w miastach mieszka już niemal trzy czwarte mieszkańców UE, a liczba ta stale rośnie – dlaczego? Radzimy, jak pozyskać zagranicznego partnera do realizacji projektów, które mogą otrzymać dofinansowanie z RPO WM. Udowadniamy, że ekspansja zagraniczna nie jest zarezerwowana tylko dla największych korporacji – mali też mogą. Przekonamy, że Mazowsze może być czyste i ekologiczne, co wcale nie oznacza, że nienowoczesne.

Pliki do pobrania

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś