Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Aby lepiej zrozumieć smart city, warto przyjrzeć się Barcelonie, Berlinowi czy Tel Awiwowi. Miasta te oferują wiele rozwiązań sprawiających, że dobrze się tam mieszka, pracuje, rozwija biznes i spędza wolny czas – mówi Mariusz Frankowski.

Rozmowa z dyrektorem Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych ukazała się w kolejnym wydaniu Biuletynu RPO WM 2014-2020. W nim ponadto artykuły, z których dowiecie się m.in., że w miastach mieszka już niemal trzy czwarte mieszkańców UE, a liczba ta stale rośnie – dlaczego? Radzimy, jak pozyskać zagranicznego partnera do realizacji projektów, które mogą otrzymać dofinansowanie z RPO WM. Udowadniamy, że ekspansja zagraniczna nie jest zarezerwowana tylko dla największych korporacji – mali też mogą. Przekonamy, że Mazowsze może być czyste i ekologiczne, co wcale nie oznacza, że nienowoczesne.

Pliki do pobrania

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych