Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Termomodernizacja wielorodzinnego budynku komunalnego w Rostkowie oraz budynków Gminnego Ośrodka Kultury i Ośrodka Zdrowia w Gminie Radzanów, to inwestycje, które niebawem będą realizowane na terenie subregionu ciechanowskiego. Dzięki decyzji zarządu województwa mazowieckiego do gmin Czernice Borowe i Radzanów trafi na ten cel w sumie ponad 750 tys. zł z Unii Europejskiej. Dziś umowy w tej sprawie podpisali marszałek Adam Struzik oraz beneficjenci.

Modernizacja wielorodzinnego budynku komunalnego w Rostkowie (gmina Czernice Borowe)

W ramach inwestycji w wielorodzinnym budynku komunalnym zostaną ocieplone fundamenty, zewnętrzne i wewnętrzne ściany budynków oraz stropodachy. Wymienione zostaną także nieszczelne okna i drzwi, a także zmodernizowane zostaną: instalacja centralnego ogrzewania, wentylacyjna, gazowa wodna i kanalizacyjna.

Tytuł projektu: Modernizacja wielorodzinnego budynku komunalnego w Rostkowie, Gmina Czernice Borowe

Beneficjent: Gmina Czernice Borowe

Całkowita wartość projektu: 594 598,26 zł

Kwota dofinansowania z Unii Europejskiej: 361 899,41 zł

Działanie: 4.2 Efektywność energetyczna

 

Termomodernizacja Gminnego Ośrodka Kultury i Ośrodka Zdrowia w gminie Radzanów

W ramach termomodernizacji budynków  zostaną zamontowane nowe urządzenia grzewcze oraz instalacja fotowoltaiczna. Dodatkowo zdemontowane będą istniejące kotły węglowe i wymienione na kondensacyjne kotły gazowe. Wymienione zostaną również oprawy oświetleniowe, drzwi oraz ocieplone zostaną stropodachy.

 

„To dofinansowanie jest dla nas bardzo ważne i potrzebne. Do tej pory brak było odpowiednich środków na termomodernizacje ośrodka kultury i ośrodka zdrowia. Zaoszczędzone pieniądze będziemy mogli przeznaczyć na inne ważne cele – powiedział wójt gminy Radzanów pan Przemysław Pakuszewski”.

 

Tytuł projektu: Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Radzanów

Beneficjent: Gmina Radzanów

Całkowita wartość projektu: 763 771,27 zł

Kwota dofinansowania z Unii Europejskiej: 393 692,09 zł

Działanie: 4.2 Efektywność energetyczna

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś