Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

O siedem dni przesunięto termin składania wniosków aplikacyjnych w ramach dwóch trwających naborów. Do 4 listopada wydłużono nabór z Poddziałania 10.3.4 Kształcenie oraz doskonalenie zawodowe osób dorosłych, a do 5 listopada br. w ramach Poddziałania 10.1.4 Edukacja przedszkolna.

W związku z dużą ilością pytań, jakie wpłynęły do Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w kontekście interpretacji zapisów dokumentacji konkursowej, a także w oparciu o postulaty potencjalnych wnioskodawców/użytkowników Mazowieckiego Elektronicznego Wniosku Aplikacyjnego (MEWA 2.0)
o wydłużenie terminu zakończenia naboru, Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych wprowadza zmianę w dacie zakończenia dwóch naborów wniosków.

Termin  zakończenia naboru wniosków zostaje przesunięty  odpowiednio o 7 dni kalendarzowych, tj. dla:

  • Wnioskodawców z Poddziałania  10.3.4 Kształcenie oraz doskonalenie zawodowe osób dorosłych, do dn. 4 listopada br. do godz. 23:59
  • Wnioskodawców z Poddziałania 10.1.4 Edukacja przedszkolna, do dn. 5 listopada br.
    do godz. 23:59

Mamy świadomość,  że korzystanie z systemu MEWA 2.0 nie przebiega w optymalnych warunkach, dlatego dziękujemy za przesyłane uwagi, które pozwalają nam na  bieżące usprawnienie tego narzędzia. Jednocześnie przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z poszczególnymi etapami aplikowania.

Podkreślamy, że w ramach trwających naborów do Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych wpłynęło ponad 200 wniosków o dofinansowanie.

Jednocześnie informujemy, że ewentualne zmiany terminu zakończenia naborów RPO WM 2014-2020 podejmowane są do każdego konkursu indywidualnie.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś