Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Szanowni Państwo,

uprzejmie zapraszamy do udziału w spotkaniu na temat zasad 3. naboru wniosków Intererg Europa, które odbędzie się 7 II br. w Warszawie.

Celem programu Interreg Europa jest poprawa polityk i programów rozwoju regionalnego. W programie mogą uczestniczyć instytucje publiczne oraz prywatne podmioty non-profit z osobowością prawną.

W programie m.in. znajdą się wystąpienia: Wspólnego Sekretariatu programu Interreg Europa (WS), Krajowego Punktu Kontaktowego (Ministerstwo Rozwoju), kontrolera wydatków (Centrum Projektów Europejskich), partnerów projektowych (gmina Niepołomice, małopolski Urząd Marszałkowski). Spotkaniu (tłumaczone symultanicznie) będą towarzyszyły konsultacje indywidualne z ekspertem z WS (w j. angielskim).

Szczegóły, program i rejestracja:
https://europasrodkowa.gov.pl/zaproszenia/item/431-trzeci-nabor-w-interreg-europa-spotkanie-informacyjne-7-lutego-br-warszawa

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś