Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

W dniach 22-24 września odbywają się Europejskie Dni Badań i Innowacji organizowane przez Komisję Europejską. Wydarzenie skierowane jest do władz, przedsiębiorców, naukowców i wszystkich osób, którym bliska jest idea współtworzenia przyszłości, w której chcemy żyć. W tym roku uczestnicy spotykają się wirtualnie podczas konferencji oraz wyjątkowej wystawy „Science is Wonderful”. Wydarzenie jest okazją do podsumowania osiągnięć  w obszarze badań i rozwoju, innowacji, a także globalnej reakcji na pandemię koronawirusa. Zapraszamy do udziału! Formularz rejestracji oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie https://research-innovation-days.ec.europa.eu/.

 

Podczas trzech dni wydarzenia zaprezentowane zostaną powiązania między badaniami naukowymi a wyzwaniami współczesnego świata. Program Europejskich Dni Badań i Innowacji obejmuje takie zagadnienia jak: zielony ład, niskoemisyjny transport, gospodarka żywnościowa, badania dla potrzeb ochrony zdrowia, czy  bariery na drodze do innowacji. Poruszone zostaną również kwestie przyszłości uczelni, rynku pracy, czy partycypacji społecznej. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia odbędzie się również wirtualna wystawa pt. Science is wonderful!”,
która będzie okazją do poznania przełomowych wyników badań naukowych w bardzo przystępny sposób. Program wystawy obejmuje eksperymenty, pokazy na żywo oraz czaty z naukowcami z całego świata.

Zapraszamy do udziału!

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś