Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Przedsiębiorcy, którzy ponieśli straty spowodowane wystąpieniem Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej z UE mają możliwość ubiegania się o środki finansowe w ramach Programu Re_Open UK. Ze wsparcia mogą skorzystać polskie firmy o statusie MŚP lub dużego przedsiębiorstwa, które odnotowały spadek sprzedaży z UK po 2020 r. lub też ponieśli dodatkowe koszy związane z brexitem.  Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami. Za realizację Programu odpowiada Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna  S.A.

 

Grafika z hasłem: Twoja firma straciła na brexicie? Re_Open UK jest właśnie dla Ciebie. Ponad 500 mln zł czeka na polskich przedsiębiorców. Obok zdjęcie charakterystycznej angielskiej budki telefonicznej.

 

Pozyskaj dotacje na przeciwdziałanie negatywnym skutkom brexitu 

Celem Programu Re_Open UK jest przeciwdziałanie negatywnym skutkom brexitu, w wyniku którego ucierpiały polskie firmy, w szczególności mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. W ramach Programu można ubiegać się o dofinansowanie czterech typów projektów:

  • Typ 1: Nowe kierunki eksportu.
  • Typ 2: Restart inwestycyjny.
  • Typ 3: Akcja adaptacja do zmiany.
  • Typ 4: Brexit bez straty.

 

Ponadto zainteresowani pozyskaniem dotacji mają szansę wziąć udział w informacyjnych webinariach. Podczas spotkań nastąpi prezentacja Programu Re_Open UK, a także omówienie dobrych praktyk oraz najczęściej popełnianych błędów. Następnie będzie można zadać ekspertom pytania. Nadchodzące webinarium odbędzie się, przed zamknięciem lutowych naborów wniosków, 24 lutego 2023 w godzinach 10:00-12:00.

 

Harmonogram naborów: https://www.reopen.biz/nabory

Zgłoszenia do udziału w webinarium: https://forms.office.com/e/rJzL2eA3a7

Więcej informacji na stronie: https://www.reopen.biz/

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś