Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Projekt jest skierowany do firm, które aktywnie działają w sektorze gospodarki wodnościekowej lub planują rozpocząć działalność w tym obszarze. Rada ds. Kompetencji zarekomendowała 28 szkoleń dostosowanych do aktualnych wymagań rynku pracy i potrzeb pracodawców. Projekt jest ogólnokrajowy i został opracowany w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Realizacja projektu została sfinansowana przez Unię Europejską ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Beneficjentem projektu jest Agencja Rozwoju Regionalnego „ARLEG” S.A. Czas składania wniosków upływa 2 lutego br. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami projektu.  

 

Grafika informacyjna z hasłem: Ogłoszenie o naborze formularzy zgłoszeniowych do projektu pn. „Kompetencje dla sektorów – gospodarka wodno-ściekowa i rekultywacja”- runda 6. Na grafice zamieszczone są także informacje dotyczące terminu składania wniosków oraz pozostałych informacji szczegółowych.

 

Do kogo skierowany jest projekt?

Projekt przewiduje wsparcie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw funkcjonujących w sektorze gospodarki wodno-ściekowej lub planujących rozpocząć działalność w danej branży. Refundacja usług rozwojowych rekomendowanych przez Radę ds. Kompetencji zaowocuje podniesieniem kwalifikacji pracowników zgodnie z zapotrzebowaniem kompetencyjnym w sektorze. W ofercie uwzględnionych zostało aż 28 szkoleń, które umożliwią pracownikom podniesienie kompetencji w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, w tym zarządzania  zasobami ludzkimi. W ostatnich dniach nastąpiła zmiana rekomendacji Rady, dostępne są trzy kolejne szkolenia:

  • Korzystanie z dostępnych otwartych narzędzi systemu informacji geograficznych,
  • Montowanie i konserwacja sieci wodociągowo-kanalizacyjnych,
  • Rekultywacja składowisk odpadów i innych terenów zdegradowanych.

 

Termin przesyłania formularzy zgłoszeniowych upływa 2 lutego 2023 r.

Więcej informacji na stronie: https://arleg.eu/projekty/wodkan-i-rekultywacja/

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych