Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Zapraszamy beneficjentów Funduszy Europejskich oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem Mazowsza do współtworzenia 12. Forum Rozwoju Mazowsza. Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-27 października w Warszawie. Forum to przestrzeń do rozmów i dyskusji o efektach pomocy z Unii Europejskiej i możliwościach, jakie przyniosą kolejne lata. Podczas tegorocznej edycji aktywności będą odbywały się w 3 strefach tematycznych: Strefie Rozwoju Mazowsza, Strefie Zdrowia oraz Strefie Młodych. Do udziału zachęcamy samorządy, instytucje odpowiedzialne za programy europejskie, uczelnie, przedsiębiorców, organizacje pozarządowe, a także organizacje studenckie. Regulamin naboru partnerów oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie: www.forumrozwojumazowsza.pl.

Baner z hasłem: Zostań Partnerem 12. Forum Rozwoju Mazowsza

12. Forum Rozwoju Mazowsza – Przyszłość zaczyna się dziś!

12. Forum Rozwoju Mazowsza to bezpłatne, dwudniowe wydarzenie poświęcone roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu. Wydarzenie stanowi okazję do dyskusji o możliwościach pozyskania dofinansowania w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Podczas 12. Forum będziemy także dyskutować na temat m.in.: ochrony zdrowia, rynku pracy, biznesu, edukacji, ekologii, cyberbezpieczeństwa, transportu czy turystyki. Ponadto drugiego dnia wydarzenia nastąpi rozstrzygnięcie konkursu „Lider Ochrony Zdrowia – edycja specjalna konkursu Lider Zmian”. Zwycięskie projekty zostaną wybrany przez mieszkańców w głosowaniu internetowym. Zapraszamy do zgłaszania projektów, więcej informacji na temat plebiscytu: https://liderzmian.eu/o-plebiscycie/

 

W ramach tegorocznej edycji Forum zostaną zorganizowane 3 strefy tematyczne:

  • Strefa Rozwoju Mazowsza,
  • Strefa Zdrowia,
  • Strefa Młodych.

Z okazji trwającego Europejskiego Roku Młodzieży po raz pierwszy do współtworzenia Forum zapraszamy także samorządy i organizacje studenckie. Dedykowana im strefa ma na celu podkreślić rolę osób młodych w rozwoju Unii Europejskiej.

 

Jak dołączyć do grona partnerów 12. Forum Rozwoju Mazowsza?

Do grona Partnerów wydarzenia zapraszamy samorządy, uczelnie, instytucje kultury, edukacji, ochrony zdrowia czy nauki, organizacje pozarządowe oraz studenckie. Jesteśmy otwarci na propozycje tematów debat, warsztatów, dyskusji, konsultacji, gier rozwojowych i innych form aktywności skierowanych do uczestników wydarzenia. Jeśli masz pomysł, w jaki sposób pobudzić rozwój regionu – podziel się nim z nami!

Zapraszamy do zapoznania  się z regulaminem naboru Partnerów oraz formularzem zgłoszeniowym dostępnymi na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl. Wypełniony formularz należy wysłać drogą elektroniczną na adres forum@mazowia.eu do 30 czerwca 2022 r.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś