Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Fundusze Europejskie wspierają działania polegające na aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych oraz biernych zawodowo, a także pomagają wejść na rynek pracy osobom z niepełnosprawnościami. Obecnie rozpoczęła się realizacja projektu skierowana właśnie do tej grupy. Projekt będzie realizowany m.in. w Radomiu. Dofinansowanie z UE to ponad 1,9 mln zł.

 

Osoby z niepełnosprawnościami i z tego powodu bierne zawodowo, a dodatkowo mieszkające w regionie radomskim, zapraszamy do udziału w projekcie dofinansowanym z funduszy europejskich. Projekt pn. „Uwierz w siebie” to szansa na m.in. konsultacje z doradcą zawodowym,  wsparcie psychologiczne,  szkolenia zawodowe, staże u pracodawców.

 

Szczegóły na plakacie beneficjenta.

 

Plakat informacyjny (wersja WCAG w pdf w załączeniu)

Pliki do pobrania

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych