Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Trwa głosowanie internetowe na najlepszą inwestycję samorządową dofinansowaną z Funduszy Europejskich w ramach konkursu: „Inwestycja z perspektywą”. Zwycięzcami zostaną samorządy, które otrzymają największą liczbę głosów w porównaniu do liczby mieszkańców. Głosowanie zakończy się 10 lutego o godziny 15:59. Konkurs jest realizowany w ramach projektu: „Fundusze Europejskie w regionach” współfinansowanego przez Komisję Europejską. Organizatorem konkursu jest Serwis Samorządowy PAP.

Hasło konkursowe: Inwestycja z perspektywą 2023 obok ciemnoniebieskie kontury budynków.

Konkurs „Inwestycja z perspektywą”

Inicjatywa „Inwestycja z perspektywą” promuje samorządowe projekty współfinansowane z funduszy europejskich. Każdy region może pochwalić się wieloma potrzebnymi inwestycjami, które poprawiły komfort życia mieszkańców. Wśród projektów zgłoszonych w województwie mazowieckiem znajdują się różnorodne inwestycje z obszaru m.in. ochrony zdrowia, rozwoju kultury, mobilności miejskiej czy też ochrony środowiska. Zachęcamy do zapoznania się z listą zgłoszonych projektów oraz wybrania spośród nich mazowieckiego lidera.

 

Do kiedy trwa głosowanie?

Na projekty można głosować do 10 lutego br. do godziny 15:59.

Zwycięzcami zostaną jednostki samorządowe, które otrzymają największą liczbę głosów Internautów w porównaniu do liczby mieszkańców (według stanu na 1 stycznia 2022 roku podanego przez Główny Urząd Statystyczny). Trzy zwycięskie samorządy, które otrzymają największą liczbę głosów zostaną wyróżnione statuetką: „Inwestycja z perspektywą”. Ponadto Polska Agencja Prasowa przygotuje na temat nagrodzonych projektów wideoreportaże.

 

Więcej informacji na stronie: https://samorzad.pap.pl/konkurs-inwestycja-z-perspektywa

Regulamin-Inwestycja z perspektywą 2023

 

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych