Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Trwa głosowanie internetowe na najlepszą inwestycję samorządową dofinansowaną z Funduszy Europejskich w ramach konkursu: „Inwestycja z perspektywą”. Zwycięzcami zostaną samorządy, które otrzymają największą liczbę głosów w porównaniu do liczby mieszkańców. Głosowanie zakończy się 10 lutego o godziny 15:59. Konkurs jest realizowany w ramach projektu: „Fundusze Europejskie w regionach” współfinansowanego przez Komisję Europejską. Organizatorem konkursu jest Serwis Samorządowy PAP.

Hasło konkursowe: Inwestycja z perspektywą 2023 obok ciemnoniebieskie kontury budynków.

Konkurs „Inwestycja z perspektywą”

Inicjatywa „Inwestycja z perspektywą” promuje samorządowe projekty współfinansowane z funduszy europejskich. Każdy region może pochwalić się wieloma potrzebnymi inwestycjami, które poprawiły komfort życia mieszkańców. Wśród projektów zgłoszonych w województwie mazowieckiem znajdują się różnorodne inwestycje z obszaru m.in. ochrony zdrowia, rozwoju kultury, mobilności miejskiej czy też ochrony środowiska. Zachęcamy do zapoznania się z listą zgłoszonych projektów oraz wybrania spośród nich mazowieckiego lidera.

 

Do kiedy trwa głosowanie?

Na projekty można głosować do 10 lutego br. do godziny 15:59.

Zwycięzcami zostaną jednostki samorządowe, które otrzymają największą liczbę głosów Internautów w porównaniu do liczby mieszkańców (według stanu na 1 stycznia 2022 roku podanego przez Główny Urząd Statystyczny). Trzy zwycięskie samorządy, które otrzymają największą liczbę głosów zostaną wyróżnione statuetką: „Inwestycja z perspektywą”. Ponadto Polska Agencja Prasowa przygotuje na temat nagrodzonych projektów wideoreportaże.

 

Więcej informacji na stronie: https://samorzad.pap.pl/konkurs-inwestycja-z-perspektywa

Regulamin-Inwestycja z perspektywą 2023

 

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś