Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

W dzisiejszym świecie media społecznościowe towarzyszą nam na każdym kroku. Czego młodzi ludzie szukają w social mediach? Czy sztuczna inteligencja może wspierać działania promocyjne? A także, jakie trendy w promocji będą popularne w 2024 roku? Na te wiele innych pytań poznamy odpowiedzi już 14 listopada podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania debaty pt.: Trendy w promocji – jak wykorzystać potencjał kampanii marketingowych i mediów społecznościowych? Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji przez stronę www.forumrozwojumazowsza.pl

 

Na grafice znajduje się hasło: Trendy w promocji - jak wykorzystać potencjał kampanii marketingowych i mediów społecznościowych? Scena Offowa, 14 listopada w godzinach 13:30-14:00, 13. Forum Rozwoju Mazowsza. Obok przestawiony jest telefon komórkowy, nad nim widoczne są emotikony oraz ikony aplikacji.

 

Trendy w promocji

Podczas debaty dowiemy się jakie kampanie marketingowe mają największy potencjał,  w jaki sposób łączyć merytoryczne treści z atrakcyjną wizualnie formą, a także jak wykorzystać sztuczną inteligencję w działaniach promocyjnych. Ponadto poznamy dobre praktyki w obszarze promocji oraz  dowiemy się, jakie treści przyciągają uwagę młodych ludzi. Jeśli chcecie poznać tajniki idealnej kampanii marketingowej oraz najnowsze trendy w social mediach, bądźcie z nami w najbliższy wtorek, 14 listopada podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza.

Porozmawiajmy o mediach społecznościowych

 

Zapraszamy do udziału w debacie pt. „Trendy w promocji – jak wykorzystać potencjał kampanii marketingowych i mediów społecznościowych? która odbędzie się 14 listopada w godzinach 13:30-14:00 w Centrum Konferencyjnym Legia w Warszawie. Rozmowę poprowadzi Paulina Łukaszuk, Dyrektor ds. Komunikacji, Rzecznik Prasowa Akademii Leona Koźmińskiego. Uczestnikami dyskusji będą:

  • Karolina Wierzba, Studenckie Koło Naukowe Marketingu Szkoły Głównej Handlowej
  • Maria Kadłuczko, Warszawska Szkoła Filmowa
  • Klaudia Dudkiewicz, Przewodnicząca Komisji Promocji i Współpracy Zewnętrznej Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Program oraz formularz rejestracji dostępne są na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl. Zachęcamy również do śledzenia informacji zamieszczanych na profilu wydarzenia w serwisach Facebook oraz Linkedin.

Spotkajmy się podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza!

 

O 13. Forum Rozwoju Mazowsza

Forum Rozwoju Mazowsza to cykliczne wydarzenie poświęcone roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu organizowane przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14-15 listopada w Centrum Konferencyjnym Legia Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3. Będą to dwa dni wypełnione debatami, rozmowami z udziałem 70 ekspertów i 50 partnerów reprezentujących różne środowiska – administrację, biznes, sektor naukowy i pozarządowy. Forum odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Ideę Forum wspiera również Europejski Komitet Regionów.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych