Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Nadal masz szansę zostać Liderem Ochrony Zdrowia. Do 30 września trwa nabór uzupełniający do specjalnej edycji konkursu Lider Zmian, w ramach którego mieszkańcy w głosowaniu internetowym wybiorą Liderów Ochrony Zdrowia na Mazowszu. Do udziału w konkursie zapraszamy beneficjentów funduszy europejskich, w szczególności szpitale, przychodnie, organizacje pozarządowe i przedsiębiorców, którzy opracowują innowacyjne rozwiązania na rzecz zdrowego trybu życia. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.liderzmian.eu.

Grafika promująca konkurs „Lider Ochrony Zdrowia” z hasłem: Dbasz o zdrowie mieszkańców dzięki wsparciu z Unii Europejskiej? Do 30 września zgłoś swój projekt do konkursu Lider Ochrony Zdrowia! Trwa nabór uzupełniający.

Lider Ochrony Zdrowia – edycja specjalna konkursu Lider Zmian

Działasz na rzecz poprawy jakości usług medycznych w województwie mazowieckim? A może wdrażasz innowacje medyczne? Pochwal się swoim projektem na rzecz poprawy ochrony zdrowia. Do udziału w plebiscycie „Lider Ochrony Zdrowia – edycja specjalna konkursu Lider Zmian” zapraszamy beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, którzy zrealizowali lub są na etapie końcowym realizacji projektów. Organizatorem wydarzenie jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. Konkurs odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Jakie projekty mogą wziąć udział w konkursie?

Projekty można zgłaszać w ramach wybranych kategorii:

  • Walka z pandemią COVID-19,
  • Diagnostyka i leczenie pacjentów (sprzęt medyczny),
  • Profilaktyka i programy zdrowotne,
  • Innowacje (e-usługi w sektorze zdrowia oraz innowacje z obszarów: medycyna, rehabilitacja, zdrowa żywność, farmacja, rekreacja, innowacyjne produkty kosmetyczne).

Do udziału w konkursie przyjmowane są zgłoszenia projektów zakończonych lub które osiągnęły poziom co najmniej 70% realizacji do 30 czerwca 2022 r. Projekty zostaną zaprezentowane na stronie www.liderzmian.eu, a następnie będą szeroko promowane w trakcie głosowania internetowego, które odbędzie się w dniach: 10 października – 10 listopada br. Uroczyste ogłoszenie wyników odbędzie się natomiast podczas 12. Forum Rozwoju Mazowsza 6-7 grudnia 2022 roku.

Jak zgłosić projekt?

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy wysłać do 30 września do godziny 23.59 na adres lider-zmian@mazowia.eu. Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.liderzmian.eu.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś