Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Sezon urlopowy powoli dobiega końca. Dlatego specjalnie dla Was uruchomiliśmy nabór uzupełniający do specjalnej edycji konkursu Lider Zmian, w której mieszkańcy wybiorą Liderów Ochrony Zdrowia na Mazowszu. Zgłoszenia projektów dofinansowanych przez Unię Europejską można wysyłać do 5 września. Do udziału w konkursie zapraszamy zwłaszcza szpitale, przychodnie, organizacje pozarządowe i przedsiębiorców, którzy opracowują innowacyjne rozwiązania na rzecz zdrowego trybu życia. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.liderzmian.eu.

 

hasło "Dbasz o zdrowie mieszkańców dzięki wsparciu z Unii Europejskiej? Do 5 września zgłoś swój projekt do konkursu Lider Ochrony Zdrowia!" . W tle unijne gwiazdki oraz grafiki związane z medycyną (m.in. krzyż, strzykawka, bicie serca)

 

Konkurs Lider Ochrony Zdrowia jest okazją do zaprezentowania działań wspieranych przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Wydarzenie odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, a jego organizatorem jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych.

 

Kategorie konkursowe

Projekty można zgłaszać w ramach wybranych kategorii spośród:

 • Walka z pandemią COVID-19,
 • Diagnostyka i leczenie pacjentów (sprzęt medyczny),
 • Profilaktyka i programy zdrowotne,
 • E-usługi w sektorze zdrowia,
 • Innowacje biznesowe (np. medycyna, rehabilitacja, zdrowa żywność, farmacja, rekreacja, innowacyjne produkty kosmetyczne).

Co ważne, do udziału w konkursie przyjmowane są tylko projekty zakończone lub które osiągnęły poziom co najmniej 70% realizacji do 30 kwietnia 2022 r.

 

Dlaczego warto?

Projekty zostaną zaprezentowane na stronie www.liderzmian.eu, a następnie będą szeroko promowane w trakcie głosowania internetowego. Uroczyste ogłoszenie wyników odbędzie się natomiast podczas 12. Forum Rozwoju Mazowsza już 26-27 października.

Udział w konkursie to możliwość:

 • wyróżnienia projektu na tle całego regionu,
 • promocji efektów dofinansowanych działań wśród mieszkańców i podmiotów zainteresowanych tematyką zdrowotną,
 • pokazanie skuteczności w pozyskiwaniu finansowania europejskiego,
 • zaprezentowania konkretnych korzyści płynących z członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

 

Jak zgłosić projekt?

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy wysłać do 5 września do godziny 23.59 na adres
lider-zmian@mazowia.eu. Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.liderzmian.eu .

 

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Unia Europejska wspiera zrównoważony rozwój Mazowsza. Dofinansowanie projektów ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 przekroczyło już ponad 8,2 mld zł. To wsparcie w realizacji ponad 5,6 tys. inwestycji samorządów, biznesu, sektora naukowego i pozarządowego. Przed nami kolejne możliwości jakie przyniesie Program Regionalny: Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Szczegółowe informacje o możliwościach wsparcia dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu.

 

Dowiedz się więcej!

 • Zapraszamy do kontaktu z ekspertami  Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. Informacje o godzinach pracy oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce Punkty informacyjne.
 • Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualizowanych informacji na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter. Jesteśmy również dostępni na portalach LinkedIn, YouTube, Instagram oraz Pinterest.
 • Zapraszamy do zapisania się do newslettera funduszy europejskich dla Mazowsza (m.in. najważniejsze informacje o konkursach i dofinansowanych projektach).
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś