Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Sztuczna inteligencja przenika różne aspekty naszego życia, niosąc ze sobą zarówno szanse, jak i zagrożenia. Wykorzystanie nowych technologii w miejscu pracy pozwala na usprawnienie wielu zadań i wspieranie innowacji, ale rodzi również pytania dotyczące możliwych zwolnień i przyszłości rynku pracy, który znamy. Już 15 listopada podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza odbędzie się debata pt.:  „Sztuczna inteligencja – szansa czy zagrożenie? Czy technologie zabiorą nam pracę?”. Eksperci postarają się rozwikłać zawiłości związane z rolą sztucznej inteligencji w kształtowaniu rynku pracy i szerszego krajobrazu gospodarczego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Sztuczna inteligencja – szansa czy zagrożenie?

Podczas debaty zostaną poruszone takie kwestie, jak obecne wykorzystywanie sztucznej inteligencji w różnych branżach oraz związane z tym korzyści i ryzyka. Dowiemy się również, jakie umiejętności będą poszukiwane na rynku pracy opartym na sztucznej inteligencji. Ponadto eksperci podejmą temat, jak przygotować się na przyszłość opartą na nowych technologiach oraz czy istnieją sposoby na zapewnienie płynnego przejścia, łagodząc ryzyko bezrobocia i nierówności. Nie można pominąć również kwestii etycznych związanych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w miejscu pracy. Dowiemy się, jakie przepisy należy wprowadzić, aby rozwiać te obawy i chronić prawa pracowników. Serdecznie zapraszamy!

 

Porozmawiajmy o nowych technologiach

Zapraszamy do udziału w debacie pt. „ Sztuczna inteligencja – szansa czy zagrożenie? Czy technologie zabiorą nam pracę?”, która odbędzie się 15 listopada w godzinach 11:30-12:00 w Centrum Konferencyjnym Legia w Warszawie. Rozmowę poprowadzi dr Karolina Małagocka, Katedra Marketingu Akademii Leona Koźmińskiego. Uczestnikami dyskusji będą:

  • Tomasz Sieradz, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie;
  • Emil Kowalczyk, Dyrektor Dostarczania i Rozwoju Produktów Data-AI, Orange Polska;
  • Karol Kapuścński, Head of Strategic Sales, No Fluff Jobs.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Program oraz formularz rejestracji dostępne są na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl. Zachęcamy również do śledzenia informacji zamieszczanych na profilu wydarzenia w serwisach Facebook oraz Linkedin.

Spotkajmy się podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza!

 

O 13. Forum Rozwoju Mazowsza

Forum Rozwoju Mazowsza to cykliczne wydarzenie poświęcone roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu organizowane przez Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14-15 listopada w Centrum Konferencyjnym Legia Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3. Będą to dwa dni wypełnione debatami, rozmowami z udziałem 70 ekspertów i 50 partnerów reprezentujących różne środowiska – administrację, biznes, sektor naukowy i pozarządowy. Forum odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Ideę Forum wspiera również Europejski Komitet Regionów.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś