Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już jutro – 13 listopada podczas szkolenia online dowiesz się jakie są podstawy prawne przeprowadzania kontroli projektów współfinansowanych ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, na czym polega  wykrywanie nieprawidłowości i czym jest trwałość w projekcie. Spotkanie będzie miało charakter informacyjno-doradczy. Prowadzone będzie przez pracownika Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. Szkolenie jest bezpłatne.

 

Celem szkolenia jest omówienie następujących zagadnień:

– podstawy prawne przeprowadzania kontroli projektów współfinansowanych ze środków EFRR,

– rodzaje kontroli i ich zakres,

– listy sprawdzające do kontroli,

– nieprawidłowości w projekcie- definicje i sposoby korygowania,

– trwałość projektu,

– wytyczne dotyczące kontroli i nieprawidłowości. 

Dla kogo ?

Szkolenie skierowane jest do beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 w zakresie Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

Rekrutacja

Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona, rekrutacja odbywa się zgodnie z regulaminem rekrutacji.

Rekrutacja trwa do 12.11.2020 (czwartek) do godz. 14.00 z zastrzeżeniem, że lista uczestników może zostać zamknięta przed tym terminem w przypadku braku wolnych miejsc. O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Przygotowanie do szkolenia

Spotkanie będzie prowadzone za pośrednictwem MS Teams. Przed szkoleniem, na maila, który został podany w ankiecie zgłoszeniowej zostanie wysłany link do wydarzenia. Udział w spotkaniu nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania, wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Aby w pełni korzystać ze szkolenia komputer powinien być wyposażony w kamerę oraz mikrofon i głośniki lub słuchawki z mikrofonem.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr: 0-22 542 25 48

 

Gdzie szukać informacji?

Szczegóły dotyczące szkolenia znajdziesz na: Szkolenie online – Podstawy prawne przeprowadzania kontroli projektów współfinansowanych ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Wykrywanie nieprawidłowości. Trwałość w projekcie.

 

Organizator:

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych  i  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa

 

Serdecznie zapraszamy do aktywnego uczestnictwa oraz zadawania pytań podczas trwania szkolenia.

Zapraszamy do ubiegania się o fundusze europejskie! Zachęcamy również do zapoznania się z pełnym harmonogramem konkursów o unijne dofinansowanie na 2020 rok.

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów o dotacje odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Za zarządzanie pożyczkami odpowiada Europejski Bank Inwestycyjny oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

 

Gdzie szukać informacji?

  • Zapraszamy do kontaktu z ekspertami Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na Mazowszu. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne tymczasowo zawieszone zostały usługi bezpośrednie. Osoby zainteresowane zdobyciem informacji o aktualnych i planowanych konkursach zachęcamy do korzystania z konsultacji telefonicznych oraz e-mailowych. Informacje o godzinach pracy Punktów oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce Punkty informacyjne.
  • Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualizowanych informacji na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter. Jesteśmy również dostępni na portalach LinkedIn, YouTube oraz Instagram.
  • Zapraszamy do zapisania się do newslettera funduszy europejskich dla Mazowsza (m.in. najważniejsze informacje o konkursach i dofinansowanych projektach), a także do systemu powiadomień o aktualnych naborach.
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś