Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

W najbliższy czwartek 26 listopada zapraszamy  do udziału w bezpłatnym szkoleniu online dotyczącym prawidłowego zrealizowania i rozliczenia projektów w ramach Działania 3.3 Innowacje w MŚP, które otrzymały dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020. Szkolenie będzie miało charakter informacyjno-doradczy. Prowadzone będzie przez pracowników Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych.

 

 

Celem szkolenia jest zapoznanie Beneficjentów z zasadami realizacji i rozliczenia projektów wybranych do dofinansowania w ramach Działania 3.3 „Finansowanie wydatków MŚP, których sytuacja pogorszyła się w związku z pandemią COVID-19, dotyczących utrzymania bieżącej działalności firmy i zapewnienia jej płynności finansowej”. Omawiane będą prawa i obowiązki beneficjenta wynikające z umowy o dofinansowanie projektu współfinansowanego w ramach RPO WM 2014-2020 i dotyczącego Działanie 3.3. Przedstawione zostaną zasady działania i poruszania się w systemie SL2014 – centralnym systemie teleinformatycznym, m.in.: funkcjonalność i wymagania techniczne systemu, logowanie do systemu, wniosek o płatność́ – jak prawidłowo wypełnić i złożyć, a także sposób komunikacji w systemie SL.

 

Podczas trwania szkolenia zapraszamy do aktywnego uczestnictwa oraz zadawania pytań w formie komentarzy

 

Dla kogo ?

Szkolenie skierowane jest do beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 w zakresie Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

Rekrutacja

Liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona, rekrutacja odbywa się zgodnie z regulaminem rekrutacji.

Rekrutacja na szkolenie trwa do 25.11.2020 do godz. 14.00 z zastrzeżeniem, że lista uczestników może zostać zamknięta przed tym terminem w przypadku braku wolnych miejsc. O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Przygotowanie do szkolenia

Spotkanie będzie prowadzone za pośrednictwem MS Teams. Przed szkoleniem, na maila, który został podany w ankiecie zgłoszeniowej zostanie wysłany link do wydarzenia. Udział w spotkaniu nie wymaga instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania, wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Aby w pełni korzystać ze szkolenia komputer powinien być wyposażony w kamerę oraz mikrofon i głośniki lub słuchawki z mikrofonem.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr: 0-22 542 25 48

 

Gdzie szukać informacji?

Szczegóły dotyczące szkolenia znajdziesz na: Szkolenie online – Jak prawidłowo zrealizować i rozliczyć projekt w ramach Działania 3.3 Finansowanie wydatków MŚP, których sytuacja pogorszyła się w związku z pandemią COVID-19, dotyczących utrzymania bieżącej działalności firmy i zapewnienia jej płynności finansowej, RPO WM 2014-2020

 

Organizator:

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych  i  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa

Zapraszamy do ubiegania się o fundusze europejskie! Zachęcamy również do zapoznania się z pełnym harmonogramem konkursów o unijne dofinansowanie na 2020 rok.

O Funduszach Europejskich dla Mazowsza

Mazowsze ma do dyspozycji ponad 8 mld zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 skierowane głównie do samorządów, przedsiębiorców, sektora naukowego i pozarządowego. Szczegółowe informacje o możliwościach pozyskania unijnego dofinansowania dostępne są na stronie www.funduszedlamazowsza.eu w zakładce Zobacz ogłoszenia i wyniki naborów wniosków. Za  ogłaszanie konkursów o dotacje odpowiada Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Za zarządzanie pożyczkami odpowiada Europejski Bank Inwestycyjny oraz Bank Gospodarstwa Krajowego.

 

Gdzie szukać informacji?

  • Zapraszamy do kontaktu z ekspertami Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na Mazowszu. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne tymczasowo zawieszone zostały usługi bezpośrednie. Osoby zainteresowane zdobyciem informacji o aktualnych i planowanych konkursach zachęcamy do korzystania z konsultacji telefonicznych oraz e-mailowych. Informacje o godzinach pracy Punktów oraz dane kontaktowe znajdują się w zakładce Punkty informacyjne.
  • Zachęcamy do monitorowania na bieżąco aktualizowanych informacji na stronie funduszedlamazowsza.eu oraz na naszych profilach w serwisach społecznościowych Facebook i Twitter. Jesteśmy również dostępni na portalach LinkedIn, YouTube oraz Instagram.
  • Zapraszamy do zapisania się do newslettera funduszy europejskich dla Mazowsza (m.in. najważniejsze informacje o konkursach i dofinansowanych projektach), a także do systemu powiadomień o aktualnych naborach.
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś