Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Otwock, Bulkowo, Węgrów, Radom, Ostrołęka, czy park muzealny w Gołotczyźnie koło Ciechanowa to tylko niektóre z lokalizacji strefy Gry o M. Inaugurację wielomodułowego punktu informacyjnego Mazowiecka Jednostka Programów Unijnych rozpoczęła od Dożynek Województwa Mazowieckiego w minioną niedzielę na Stadionie OKS w Otwocku.

W „Strefie Gry o M.” eksperci udzielali informacji z zakresu Funduszy Europejskich o sposobach pozyskiwania unijnych dotacji oraz o aktualnych i planowanych konkursach w naszym województwie. To był prawdziwy maraton edukacji o funduszach dla Mazowsza. Z naszych usług skorzystało ponad 1000 osób.

Na powierzchni prawie 300 m2, konsultanci prezentowali praktyczne informacje z obszaru funduszy europejskich. Strefa Gry o M zagospodarowała każdego. Na stanowiskach informacyjnych dostępne były czasopisma, broszury, publikacje i ulotki szczegółowo opisujące różnorodne możliwości korzystania ze wsparcia unijnego. Osoby odwiedzające strefę, dzięki grze planszowej Mazopolis, mogły wcielić się w rolę potencjalnego beneficjenta i od strony praktycznej poznać wszystkie obszary finansowania – od działań wspierających małe i średnie przedsiębiorstwa, przez rozwój miast, gmin, powiatów, po projekty edukacyjne i wzmacniające rynek pracy.

Strefę gry o M odwiedziło 1300 osób. Kolejne weekendowe spotkanie z ekspertami Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych już w najbliższą sobotę, 10 września na Stadionie Piłki Nożnej w Bulkowie, a w niedzielę 11 września zapraszamy do w Węgrowa na Mazowieckie Święto Chleba.

W strefie prowadzone są konsultacje przez pracowników mazowieckiej sieci PIFE (Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich). Obecne nabory prowadzone są w 10 obszarach, o dotacje mogą ubiegać się m.in. przedsiębiorcy, samorządy, fundacje.

Dzięki strefie Gry o M Fundusze Europejskie dla Mazowsza są w Twoim zasięgu!

Więcej informacji o dotacjach unijnych na stronie www.funduszedlamazowsza.eu

Kontakt do organizatora strefy gry o M:

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

Wydział Informacji i Szkoleń Beneficjentów

tel. 22 542 23 45, 22 542 25 30

Plakat promujący wydarzenie Mazowieckie Święto Chleba

Plakat promujący Turniej w Bulkowie

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych