Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Otwock, Bulkowo, Węgrów, Radom, Ostrołęka, czy park muzealny w Gołotczyźnie koło Ciechanowa to tylko niektóre z lokalizacji strefy Gry o M. Inaugurację wielomodułowego punktu informacyjnego Mazowiecka Jednostka Programów Unijnych rozpoczęła od Dożynek Województwa Mazowieckiego w minioną niedzielę na Stadionie OKS w Otwocku.

W „Strefie Gry o M.” eksperci udzielali informacji z zakresu Funduszy Europejskich o sposobach pozyskiwania unijnych dotacji oraz o aktualnych i planowanych konkursach w naszym województwie. To był prawdziwy maraton edukacji o funduszach dla Mazowsza. Z naszych usług skorzystało ponad 1000 osób.

Na powierzchni prawie 300 m2, konsultanci prezentowali praktyczne informacje z obszaru funduszy europejskich. Strefa Gry o M zagospodarowała każdego. Na stanowiskach informacyjnych dostępne były czasopisma, broszury, publikacje i ulotki szczegółowo opisujące różnorodne możliwości korzystania ze wsparcia unijnego. Osoby odwiedzające strefę, dzięki grze planszowej Mazopolis, mogły wcielić się w rolę potencjalnego beneficjenta i od strony praktycznej poznać wszystkie obszary finansowania – od działań wspierających małe i średnie przedsiębiorstwa, przez rozwój miast, gmin, powiatów, po projekty edukacyjne i wzmacniające rynek pracy.

Strefę gry o M odwiedziło 1300 osób. Kolejne weekendowe spotkanie z ekspertami Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych już w najbliższą sobotę, 10 września na Stadionie Piłki Nożnej w Bulkowie, a w niedzielę 11 września zapraszamy do w Węgrowa na Mazowieckie Święto Chleba.

W strefie prowadzone są konsultacje przez pracowników mazowieckiej sieci PIFE (Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich). Obecne nabory prowadzone są w 10 obszarach, o dotacje mogą ubiegać się m.in. przedsiębiorcy, samorządy, fundacje.

Dzięki strefie Gry o M Fundusze Europejskie dla Mazowsza są w Twoim zasięgu!

Więcej informacji o dotacjach unijnych na stronie www.funduszedlamazowsza.eu

Kontakt do organizatora strefy gry o M:

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

Wydział Informacji i Szkoleń Beneficjentów

tel. 22 542 23 45, 22 542 25 30

Plakat promujący wydarzenie Mazowieckie Święto Chleba

Plakat promujący Turniej w Bulkowie

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś