Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
WRAZ Z ZAKOŃCZENIEM OKRESU PROGRAMOWANIA RPO WM 2014-2020, TA STRONA PEŁNI FUNKCJĘ ARCHIWALNĄ I
ZAMIESZCZONE NA NIEJ TREŚCI NIE SĄ DALEJ AKTUALIZOWANE. PO AKTUALNE INFORMACJE ZWIĄZANE Z FUNDUSZAMI
EUROPEJSKIMI NA MAZOWSZU ZAPRASZAMY NA https://funduszeuedlamazowsza.eu/
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Nasza podróż po Mazowszu ze Strefą gry o M. nadal trwa. W ubiegłą niedzielę dotarliśmy do Ostrołęki na Piknik Rodzinny. To już czwarta impreza plenerowa, w której braliśmy udział. Wspólna edukacja w obszarze Funduszy Europejskich trwała do późnych godzin wieczornych. Nasze stoisko po raz kolejny cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Z atrakcji w Strefie gry o M. skorzystało ponad 1700 osób.

Strefę Gry o M. odwiedzili głównie przedsiębiorcy, przedstawiciele fundacji, samorządów, ale także rodziny z dziećmi. Pytania dotyczyły sposobu pozyskania środków na rozwój firmy, na realizację projektów, a także dotyczyły konkursów jakie odbędą się w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Konsultanci z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich z Ostrołęki i z Oddziału Wojewódzkiego Urzędu Pracy udzielali dokładnych informacji o Funduszach Europejskich, sposobach pozyskiwania dotacji unijnych oraz o aktualnych i planowanych konkursach w naszym województwie. Była to interesująca dawka wiedzy o funduszach na Mazowszu.

Bardzo wiele osób poznało od strony praktycznej fundusze grając w grę planszową Mazopolis. Rozgrywki toczyły się zarówno przy stolikach jak i na wielkoformatowej grze na powietrzu. Konkursy i quizy dotyczące Unii Europejskiej skupiały wokół siebie rzesze osób chętnych do zabawy. Najlepsi zawodnicy wygrywali grę Mazopolis, a pozostali uczestnicy otrzymywali drobne upominki.

W Strefie gry o M. wielu uczestników konsultowało się z ratownikiem medycznym jak w różnych sytuacjach udzielać pierwszej pomocy. Dzieci natomiast w tym czasie bawiły się pod okiem animatorów w kąciku zabaw.

Następnym przystankiem Strefy gry o M. będzie Gołotczyzna, miejscowość leżąca w okolicach Ciechanowa. Zapraszamy już 24 września na odbywającą się tam imprezę plenerową VIII Zajazd Szlachecki.

Więcej informacji o dotacjach unijnych na stronie www.funduszedlamazowsza.eu.

Kontakt do organizatora Strefy gry o M.:

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

Wydział Informacji i Szkoleń Beneficjentów

tel. 22 542 23 45, 22 542 25 30

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś