Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Od 27 sierpnia 2021 r. trwają konsultacje społeczne do projektu aktualizacji Strategii rozwoju województwa mazowieckiego 2030+ Innowacyjne Mazowsze wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Dokument został przyjęty uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego  w dniu 24 sierpnia 2021 r. Zachęcamy do dzielenia się uwagami, wnioskami i propozycjami.

Strategia zawiera długofalową wizję rozwoju województwa mazowieckiego, w myśl której Mazowsze do roku 2030, stanie się regionem spójnym terytorialnie, konkurencyjnym, innowacyjnym, zapewniającym mieszkańcom bardzo dobre warunki życia. Z uwagi na duże zróżnicowanie przestrzenne rozwoju województwa mazowieckiego, konieczne jest prowadzenie polityki zmniejszającej te dysproporcje.

Zapraszamy do konsultacji

 Prace nad nową aktualizacją strategii składają się z wielu etapów. Jednym z nich jest poddanie projektu do dyskusji nad ostatecznym jej kształtem. Zapraszamy do dzielenia się uwagami, sugestiami i wnioskami do projektu, które należy zgłaszać:

  • poprzez formularz pocztą elektroniczną na adres: konsultacjespoleczne@mbpr.pl
  • pocztą tradycyjną na adres: Mazowieckie Biuro Planowania Regionalnego w Warszawie, ul. Nowy Zjazd 1, 00-301 Warszawa
  • wnoszone ustnie do protokołu w siedzibie Mazowieckiego Biura Planowania Regionalnego w Warszawie, ul. Nowy Zjazd 1, 00-301 Warszawa.

Konsultacje społeczne odbywają się w dniach 27 sierpnia 2021 r. – 10 października 2021 r.

Z treścią projektu SRWM2030+ wraz z prognozą oddziaływania na środowisko oraz niezbędną dokumentacją można zapoznać się na stronie internetowej Mazowieckiego Biura Planowania Regionalnego w Warszawie www.mbpr.pl (w zakładce: Strategia rozwoju województwa mazowieckiego 2030+).

 

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś