Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Zależy Ci na dynamicznym rozwoju Twojego regionu? Weź udział w 19. Europejskim Tygodniu Regionów i Miast i wymień się doświadczeniami z przedstawicielami unijnych instytucji, europejskich samorządów, organizacji pozarządowych, a także z ekspertami i naukowcami. Wydarzenie organizowane jest przez Europejski Komitet Regionów i Komisję Europejską.

 

Grafika promująca Europejski Tydzień Miast i Regionów 2021

 

Europejski Tydzień Regionów to coroczne wydarzenie poświęcone polityce regionalnej. Stanowi wyjątkową platformę komunikacyjną jednoczącą przedstawicieli regionów i miast z całej Europy. Tegoroczna edycja odbędzie się w formie zdalnej w dniach 11-14 października pod hasłem: „Together for recovery”. Zaplanowano aż 300 sesji poświęconych czterem blokom tematycznym:

  • Spójność: od sytuacji kryzysowej do odporności;
  • Zielona transformacja;
  • Cyfrowa transformacja;
  • Zaangażowanie obywateli.

 

Inicjatywa skierowana jest do pracowników administracji, przedsiębiorców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką europejską.

Zachęcamy do rejestracji: https://eu.app.swapcard.com/event/eu-regions-week

Więcej informacji na temat wydarzenia: https://europa.eu/regions-and-cities/

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych