Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Zależy Ci na dynamicznym rozwoju Twojego regionu? Weź udział w 19. Europejskim Tygodniu Regionów i Miast i wymień się doświadczeniami z przedstawicielami unijnych instytucji, europejskich samorządów, organizacji pozarządowych, a także z ekspertami i naukowcami. Wydarzenie organizowane jest przez Europejski Komitet Regionów i Komisję Europejską.

 

Grafika promująca Europejski Tydzień Miast i Regionów 2021

 

Europejski Tydzień Regionów to coroczne wydarzenie poświęcone polityce regionalnej. Stanowi wyjątkową platformę komunikacyjną jednoczącą przedstawicieli regionów i miast z całej Europy. Tegoroczna edycja odbędzie się w formie zdalnej w dniach 11-14 października pod hasłem: „Together for recovery”. Zaplanowano aż 300 sesji poświęconych czterem blokom tematycznym:

  • Spójność: od sytuacji kryzysowej do odporności;
  • Zielona transformacja;
  • Cyfrowa transformacja;
  • Zaangażowanie obywateli.

 

Inicjatywa skierowana jest do pracowników administracji, przedsiębiorców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką europejską.

Zachęcamy do rejestracji: https://eu.app.swapcard.com/event/eu-regions-week

Więcej informacji na temat wydarzenia: https://europa.eu/regions-and-cities/

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś