Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już w najbliższy weekend odbędzie się największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce, czyli DOFE 2022! IX edycja wydarzenia zaplanowana jest na 7-9 października br. Czeka na Was mnóstwo atrakcji! Zobacz, jak wiele projektów zrealizowano dzięki środkom unijnym i odwiedź wybrane z nich. Na Mazowszu czekają na Was m.in. wybrane muzea, wystawy, różnorodne warsztaty oraz dyskusje. Podczas wydarzenia możesz również skorzystać z konsultacji na temat pozyskiwania funduszy unijnych. Akcja DOFE jest częścią kampanii #EUinmyregion, prowadzonej przez Komisję Europejską. Koordynatorem wydarzenia jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Szczegóły znajdziesz na stronie: https://dniotwarte.eu/

Grafika z hasłem: Dni Otwarte Funduszy Europejskich; Koncerty, pikniki, muzea; 7-9.10.2022; atrakcje w całej Polsce. Całość otoczona kolorowa ramką.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2022 – świętuj razem z nami

IX edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE 2022) odbędzie się w dniach 7-9 października br. W ramach wydarzenia można skorzystać z licznych atrakcji. Czeka na Was m.in. zwiedzanie mazowieckich muzeów, a także jazda nowoczesnym symulatorem kolejowym, warsztaty żywieniowe czy turniej szachowy. To także doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o pozyskiwaniu środków unijnych oraz podzielić się swoimi doświadczeniami w pozyskiwaniu funduszy. Dla młodzieży licealnej zaplanowano m.in. panel dyskusyjny, quiz wiedzy dot. Unii Europejskiej i warsztaty muzykalno-plastyczne. Z kolei na najmłodszych czekają zajęcia przyrodnicze, gra terenowa, lekcje historyczne, warsztaty plastyczne i muzyczne, lekcja na temat Unii Europejskiej, a także zajęcia z wykorzystaniem dywanu interaktywnego. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Jakie atrakcje czekają na Was podczas wydarzenia?

Już w najbliższy weekend wyjątkowe aktywności zaprezentuje m.in. Muzeum Niepodległości w Warszawie, Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce, Muzeum Romantyzmu w Opinogórze, Muzeum – Miejsce Pamięci Palmiry i wiele innych instytucji. Podczas wydarzenia masz okazję odwiedzić także miejsca, które na co dzień są niedostępne dla zwiedzających. Zapoznaj się z przygotowanymi atrakcjami i wybierz pośród nich te, które chcesz odwiedzić w najbliższy weekend. Jeśli nie możesz uczestniczyć w wydarzeniu stacjonarnie, masz także możliwość zapoznać się z przygotowanymi materiałami wideo o dofinansowanych projektach, wziąć udział w webinariach, szkoleniach, a także udać się na wirtualny spacer.

Zachęcamy do zapoznania się z broszurą, przedstawiającą atrakcje przygotowane przez mazowieckich beneficjentów.

Więcej informacji znajdziesz również na stronie: www.dniotwarte.eu

Pliki do pobrania

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś