Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Nie przegap największej imprezy związanej z Funduszami Europejskimi w Polsce! VIII edycja DOFE 2021 odbędzie się w dniach 17-19 września 2021 w formie hybrydowej. Zobacz, jak wiele projektów zrealizowaliśmy dzięki środkom unijnym. W najbliższy weekend otwiera się dla Ciebie ponad 20 miejsc na Mazowszu!

 

Grafika promująca DOFE 2021.

 

Przekonaj się, że projekty unijne są bliżej niż myślisz i weź udział w zaplanowanych atrakcjach. Czeka na Ciebie m.in. zwiedzanie Muzeum Żydów Mazowieckich w Płocku, Muzeum Romantyzmu w Opinogórze, Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce, a także szkolenie na symulatorze jazdy pociągiem oraz rajd rowerowy po ścieżkach dofinansowanych z funduszy europejskich na terenie Płońska. To także niepowtarzalna okazja, by dowiedzieć się więcej o pozyskiwaniu środków unijnych lub podzielić się swoimi doświadczeniami w pozyskiwaniu funduszy.

Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia.

Więcej informacji: www.dniotwarte.eu

 

Pliki do pobrania

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś